Avusturya'da yok artık dedirten bir uygulama daha başladı. Bir internet sitesinde seksi mankenler çırılçıplak bir şekilde araç tanıtımı yapıyorlar. Daha önce haberleri çıplak sunma fikrini hayata geçiren internet sitesi bu kez de çıplak tanıtımla gündemde.

Modeller Çırılçıplak 'Toyota Rav 4' Tanıttı

Modeller Çırılçıplak 'Toyota Rav 4' Tanıttı

Avusturya'da yok artık dedirten bir uygulama başladı. Bir internet sitesinde seksi  modeller çırılçıplak bir şekilde araç tanıtımı yapıyorlar.

Daha önce haberleri çıplak sunma fikrini hayata geçiren internet sitesi bu kez de çıplak tanıtımla gündemde. Avusturya merkezli sitenin çıplak tanıtım ile amacı popülarite.

'Çırıl Çıplak Tanıtım'

'Çırıl Çıplak Tanıtım'

'Çıplak Tanıtım' olarak adlandırılan tanıtım videolarında, çırılçıplak olan seksi mankenler haber sunuyor, röportaj ve tanıtım yapıyor. Çırılçıplak 'Toyota Rav 4' Tanıttılar (+18)

Avusturya'da yok artık dedirten bir uygulama başladı. Bir internet sitesinde seksi modeller çırılçıplak bir şekilde araç tanıtımı yapıyorlar.

Daha önce haberleri çıplak sunma fikrini hayata geçiren internet sitesi bu kez de çıplak tanıtımla gündemde. Avusturya merkezli sitenin iddiasına göre çıplak tanıtımın amacı uzun ve zorlu bir yol olan dil öğrenme sürecini kolaylaştırmak.

'Çıplak Tanıtım' olarak adlandırılan tanıtım videolarında, çırılçıplak olan seksi mankenler haber sunuyor, röportaj ve tanıtım yapıyor. 

Nude Muse TV 'Saklayacak hiçbir şeyi olmayan program' +18

Çırılçıplak haber sunup, röportaj yapıyorlar! ( Nude Muse +18 )Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları