Bir Kadın Olarak İçeriden Bildiriyorum: Kadınlar Hakkında Bilinmesi Gereken 10 İlginç Tespit. Bu video da kadınlar hakkında kısa kısa ilginç tespitler bulup video halinde paylaştık.

Kadınlar Hakkında 10 İlginç Tespit

Bir Kadın Olarak İçeriden Bildiriyorum: Kadınlar Hakkında Bilinmesi Gereken 10 İlginç Tespit. Bu video da kadınlar hakkında kısa kısa ilginç tespitler bulup video halinde paylaştık. 

Psikoanalizin üstadı Sigmund Freud bile, 30 yıllık araştırmalarının sonunda, insanoğlu hakkında çözemediği tek şeyin kadınların istekleri olduğunu ifade etmişti. En bilindik ve en klasik kadın tripleri, tavırlarından yola çıkarak erkeklerin kadınlar hakkında bilmesi gereken 10 ilginç tespiti paylaşmanın zararı olmaz.

Bir Kadın Olarak İçeriden Bildiriyorum: Kadınlar Hakkında Bilinmesi Gereken 15 Gerçek

Psikoanalizin üstadı Sigmund Freud bile, 30 yıllık araştırmalarının sonunda, insanoğlu hakkında çözemediği tek şeyin kadınların istekleri olduğunu ifade etmişti. En bilindik ve en klasik kadın tripleri, tavırlarından yola çıkarak erkeklerin kadınlar hakkında bilmesi gereken 15 tüyoyu paylaşmanın zararı olmaz.

Bir kadın isterse 30 bedene düşsün, 35 kg olsun her zaman vermesi gereken fazla kilosu vardır.

Kadınların kilosu eşi veya sevgilisinin olup olmaması durumuna göre değişen kilodur. herhangi bir birlikteliği olmayan ve olmasını isteyen kadın bir şekilde toplumun idealize ettiği kiloya ulaşmaya çalışır, yalnızca bununla kalmaz daha bir bakımlı olur, gömleğinin düğmeleri biraz daha açıktır, özlerinde her zamankinden daha fettan bir bakış vardır, işveli, cilveli ve son derece neşelidir.

Bir kadın isterse milyon dolarlık alışveriş yapsın yinede giyecek hiçbir şeyi olmaya bilir.

Alışverişe çıkıp bir şeyler satın aldıktan sonra indirimden yararlandığımızı söylüyorsak, buna pek inanmayın. Giyecek hiçbir şeyimiz olmadığını iddia ettiğimizde ise, buna inanın. Zira bizler, alışveriş yaparak kendimizi buluruz; göz koyduğumuz bir ürünü, cebimiz delik olmadıkça, almak için her türlü gayreti gösteririz.

Bir kadın süslendiyse, güzel göründüğünü duymak ister. (Çirkin olsa bile)

Süslendiğimiz zamanlarda güzel göründüğümüzü söylemeniz, zorunluluktandır. Çünkü bunun, göreviniz olduğunu düşünürsünüz. Ama çok sıradan bir zamanda güzel bir kadın olduğumuzu bize hatırlatmanız, inanın çok daha değerlidir.

Hiçbir kadın genellenmek ve kıyaslanmak istemez. Durumlara verdiğimiz tepkiler aynı gözükse bile temelinde yatan nedenler birbirinden farklıdır!

Kadınlar genellenemez; çünkü hiçbir kadın, birbirine benzemez. Her kadın, içinde, 100’den farklı kadın taşır; tıpkı “Beyza’nın Kadınları” adlı fi lmdeki gibi… Belki de bu nedenle, kadınları anlamak, pek kolay değildir. Dengesiz tepkiler verdiklerinde bilin ki, o an sizinle konuşan kadının içinden seslenen başka bir kadındır.

Bir kadın sizden istediğini alana kadar asla vazgeçmez! Kadınlar istediği şey ateşin ortasında olsa bile bir yolunu bulur ve onu alır.

Bir kadının elinden kurtulmak, o istemediği sürece imkansızdır. Hiçbir kadını, o sizden vazgeçmediği sürece, hayatınızdan çıkaramazsınız. Bu yönde çabalarsanız, çabalarınız boşa gidecektir. Yanınıza kalan; boşa harcadığınız enerji olacaktır

Her kadın bütün ilişkilerinde mükemmel kocayı ve mükemmel babayı arar!

Yaşımız ilerledikçe, aile kurmak ve çocuk sahibi olmak isteriz. Bu yüzden, ilişkinin ilk günlerinden itibaren, bizimle aynı fi kirde olup olmadığınızı öğrenmeye çalışırız. Evliliğe sıcak bakmıyorsanız ve çocuklardan nefret ediyorsanız, renginizi belli edin; bizi oyalamayın, vaatlerle zamanımızı çalmayın.

Her kadın erkeklerden daha duygusaldır ve evet! filmlerden etkilenir ve filmlerdeki aşktan isterler!

Kadınların erkeklere göre daha duygusal oldukları bir gerçektir. Ancak kadınlar, duygusallıklarına rağmen, ruhsal ve düşünsel anlamda erkeklere oranla çok daha güçlüdür.

Kadınlarda en az erkekler kadar seks düşünür!

Genlerine annelik duygusu kodlanmış kadınlar ideal baba adayını bulmak için sevişirler. Kadınlar, çocuk yapmayı, erkeği eve bağlamak için ya da birlikteliklerinin ortak bir meyvesi olsun diye istemez. Çocuk sahibi olmayı, yalnızca kendileri için ister ve çoğu zaman da erkekleri bu amaca ulaşmak için kullanır.

Kadınlar erkeklere güzel görünmek için değil hemcinsleriyle rekabet edebilmek için kendilerine bakarlar!

Erkeklerin düşündüğünün aksine, kadınlar, erkeklere güzel görünmek için değil, hemcinsleri karşısında daha etkin olmak için kendilerine özen gösterir.

Kadınlar intihara meyillidir ve sizin için öleceklerini söylüyorlarsa bunu yaparlar!

Sırf vicdan azabı çekin ve onu asla unutmayın diye kendilerine zarar verebilirler. Erkekler, kadınların kininden ve nefretinden korkmalıdır. Nefret eden, kin güden bir kadın kadar tehlikeli hiçbir şey olamaz!

Çok konuşuruz ama her şeyi konuşmayız!

Kadınların; gerekli gereksiz her şeyi, kontrol edilemez ölçüde, çok konuştuğunu sanırsınız. Oysaki çoğu zaman, hakkında konuşmadığımız ya da konuşamadığımız, çok daha önemli şeyler vardır. Bazı şeyleri de, biz söylemeden, siz anlayın isteriz.

Kadınlar tek başlarına da korku filmi seyredebilirler, evde yalnız kalabilirler! adınlar, kendi kendilerine yetebilen varlıklardır

Kadınlar, erkekler olmadan da, çok rahat yaşayabilirler. Bu noktada, erkeklere düşen; kadınlara biraz daha fazla saygı gösterip, ilişkilerinde daha fazla özenli davranmaktır.

Dişi rakiplerimizi bir kaşık suda boğabiliriz. Egomuzu tatmin edebilmek için her şeyi yapabiliriz!

Rekabet duygumuz ve egomuz, sizinkinden büyüktür. Dişi rakiplerimizi bir kaşık suda boğabiliriz. Bu şartlar altında, sizinle de rekabet edeceğimizi asla unutmayın; yani siz ne kadar ileri giderseniz, bizi de o kadar ileri gitmeye sevk edersiniz.

Kadınlar göz yaşlarını silah olarak kullanmazlar! İçlerinden ne geliyorsa onu yaparlar.

Kadınların gözyaşlarını silah olarak kullandıkları, doğru değildir. Bizler, içimizden geleni yapar, içimizden geldiği gibi davranırız; mutsuzken ağlar, keyifl iyken kahkahalar atarız. Yaptığımız her şeyin altında başka bir anlam aramamalısınız.

Kadınlar kız arkadaşlarıyla sizin yanınızda olduğundan çok ama çok daha rahattır.

Kadınlar kız kıza alışverişe çıktıklarını söylüyorlarsa, bilmelisiniz ki alışveriş, kız arkadaşlarıyla dedikodunuzu yapmaları için en güzel bahanedir.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları