23 yaşındaki oyuncu Hande Erçel, göğüslerine silikon taktırdı. Yeni haliyle fotoğraf paylaşan Erçel'in bu paylaşımı, bugüne kadar Instagram'daki en beğenilen fotoğrafı oldu.

23 yaşındaki oyuncu Hande Erçel, göğüslerine silikon taktırdı. Yeni haliyle fotoğraf paylaşan Erçel'in bu paylaşımı, en çok beğenilen fotoğrafı oldu.

Güzel oyuncu Hande Erçel, yeni halinin fotoğrafını da  Instagram'da paylaştı. Fotoğrafı 700 bin kişi beğendi ve 15.6 bin yorum aldı. Bu, Hande'nin bugüne kadar Instagram'daki en beğenilen fotoğrafı oldu. 

İşte Hande Erçel'in o paylaşımı...KİLO VERİNCE GÖĞÜSLERİ DE KÜÇÜLMÜŞTÜ

KİLO VERİNCE GÖĞÜSLERİ DE KÜÇÜLMÜŞTÜ

1 yıldır diyet yapan Hande Erçel, kilo verince küçülen göğüsleri için böyle bir çözüm buldu. Eski ve yeni halini sosyal medyada gören hayranları, "iyi ki silikon yaptırmış" dedi.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Hande Erçel, 1993 yılında doğdu.

Hande Erçel Yaşı: 24

Hande Erçel Boyu: 1.75 m

Hande Erçel Kilosu: 55 kg

Hande Erçel 1993 Balıkesir Bandırma doğumludur. Güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam ediyor. Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede filminde ve Hayat Ağacı dizilerinde rol almıştır.

2012 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World (Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışmasında 1.olmuştur ve ülkemizi temsil etmiştir.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları