İşte erkeklik gücünü arttırmak için yapılacak tedavinin sadece ilaç vasıtası ile olmaması, aynı zamanda da psikolojik durumlara yer verilmesi gerektiğine inanan Hintlilerin aşk iksirleri

HİNDİSTAN AŞK İKSİRLERİ...

Hintliler için kama (aşk zevki), karma (iyilik) ve artha (servet)'in başlangıcıdır. Hintliler aşksız yeryüzünde hiçbir şeyin olamayacağına inanırlar. "Kendini aşka ver, kadınlarla eğlen... Aşkın daim olsun, tatlı tatlı neşelen, şarabın tesiri, kadınların zevki ile büyülen, aşk; sensin her şeyi güzelleştiren..." Bu şiir Hindistan'da bütün aşk yuvalarında duvarlara asılıdır ve bu ülkede bütün erkeklerin ağzında dolaşır. Hintliler aynı zamanda aşk için yaşamayan insanlarda bir eksiklik, bir hastalık, bir cinsel arzu eksikliği olduğuna inanırlar ve cinsel arzuyu arttırmak için çeşitli aşk iksirleri tavsiye ederler. "Aşk ilham eden büyülü içki" anlamına gelen iksirler, yenileyici ve şifa verici olduğu inanılan içkilerdir. 

İşte erkeklik gücünü arttırmak için yapılacak tedavinin sadece ilaç vasıtası ile olmaması, aynı zamanda da psikolojik durumlara yer verilmesi gerektiğine inana Hintlilerin aşk iksirleri:

İşte erkeklik gücünü arttırmak için yapılacak tedavinin sadece ilaç vasıtası ile olmaması, aynı zamanda da psikolojik durumlara yer verilmesi gerektiğine inana Hintlilerin aşk iksirleri:

1-Erkeğin bol şekerli sütle karıştırılmış taze havuç suyu içtiği zaman cinsel gücü artar. 

2-Keçi, bıldırcın veya koç yumurtalarının kaynatılmasından meydana gelen suyu içmek de erkeklik gücünü arttırır. 

3-Sütün yeşil biber tohumu ile karıştırılıp kaynatılmış şekli de erkeklere büyük bir cinsel kudret ve arzu verir. 

4-Taze soğanın kurutulması ile elde edilecek tozun sütle karıştırılması da erkeklere büyük cinsel güç sağlar. Bu sütü içmeden önce içine bol miktarda şeker atılırsa bir erkek için binlerce kadınla yatmak artık bir mesele olmaktan çıkar. 

5-Erkek, pirinci serçe yumurtası ile karıştırıp içine süt koyduktan sonra kaynatıp balla karıştırdıktan sonra içerse o zaman kendisine gerekli olan cinsel kudreti kazanır.

6-Erkek, susam tohumunun dış kabuğunu çıkardıktan sonra, onu serçe yumurtasının içine karıştırıp sütle kaynatırsa elde edilecek sıvı gayet kuvvetli bir madde olacaktır. Bu ilâcı içerken bol şeker koymalı, biraz koyulaşması için de içine buğday tozu veya nişasta eklemelidir. Bu ilâç, içindeki kuvvetli maddelerin verdiği enerji ile erkeklik gücünü fazlası ile arttıracaktır. 

7-Bal, şeker, meyankökü ve süt karıştırılırsa, elde edilecek şuruba benzeyen ilâç erkeklerin cinsel soğukluğunu ortadan kaldırmak için çok faydalı olacaktır. Bu ilâç aynı zamanda seks gücünü de arttırır. 

8-Kuşkonmaz kökü, yeşil biber, meyankökü suyu, süt ve bal kaynatıldığı zaman da macun kıvamında bir madde elde edilir. Bu kuvvetli macun da erkeklerin seks gücünü arttırır. 

9-Erkeklik kudretinin artması için bol miktarda taze meyve yemek veya mevsim meyvelerinin suyunu içmek de çok faydalı bir harekettir. Yalnız bunu yaparken meyvelerin taze olmasına özellikle dikkat edilmelidir. Sonuç olarak, yukarıdaki anlatılan aşk iksirleri belki akla yakın gelmeyebilir. Ancak o devrin imkânları ve düşünceleri göz önüne alınırsa bu fikirlerin pek akıldan uzak olmadığı meydana çıkacaktır. Kaldı ki, Hintlilerin aşk iksirleriyle ilgili yazılı olan şeyler Orta Çağ'dan sonra Avrupa uygarlığını da etkilemiş ve günümüze kadar gelmiştir. Bugün bile dünyanın en gelişmiş ülkeleri hekim gözetiminde bu metotlardan faydalanmaktadırlar.

Aşk iksiri işe yaradı mı?

Aşk iksiri işe yaradı mı?Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları