Pop müziğin sevilen isimleri Hadise ve Demet Akalın Bodrum, Yalıkavak, La Plaj'da bir araya geldi. İki şarkıcı da bu anın karelerini Instagram'dan paylaştı.

Kuzummm @hadise #şampiyon

Pop müziğin iki ünlü ismi Hadise ve Demet Akalın Bodrum, Yalıkavak, La Plaj'da buluştu. Demet Akalın, çekilen fotoğrafı "Kuzummm @hadise #şampiyon" notuyla paylaştı. İşte o paylaşım...

Yalıkavak, La Plaj Bodrum'daİKİ ŞARKICI DA PAYLAŞTI

İKİ ŞARKICI DA PAYLAŞTI

İki şarkıcının da sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflar kısa sürede toplamda yüz binin üzerinde beğeni aldı. İki ünlü ismin birlikte çektirdikleri samimi fotoğrafları hesaplarından paylaşması ve yaza dair ortak planlar oluşturması bir ittifak olarak değerlendirildi.

La Plaj'da Hadise

La Plaj'da Hadise

Son albümü ‘Şampiyon’ ile gündeme damgasını vuran Hadise, önceki günlerde Bodrum’un popüler mekanı La Plaj’da ilk kez sevenleriyle buluşmuştu.

Hadise "Basın doğrusunu yazana kadar tekrarlayacağım. La Plaj ablamın, ona destek oluyorum" demişti.

‘' LA PLAJ'DA HERKESİN ŞARKISI ÇALINIYOR''

‘'La Plaj'da şarkısının çalınmasını istemediğim kimse de yok. Beni böyle polemiklere kimse sokamaz. Hepimiz sanatçıyız. Hem ben hem diğer sanatçı arkadaşlarım elimizden geleni yapıyoruz, herkese saygım sonsuz. Herkese başarılar diliyorum'' diyen başarılı sanatçı, Hande Yener'in plajında şarkılarını çaldığının sorulması üzerine de ‘Ne güzel. Hande Yener'in şarkıları da ablamın plajında çalıyor. Bence anormal bir şey yok, herkesin şarkısı çalıyor. Herkes evine ekmek götürüyor, herkes çalışsın, herkes parasını kazansın. Herkes başarılı olsun isterim'' diyerek cevap verdi.

GİRİŞ 100 TL

Girişin 100 TL olduğu ‘La Plaj’da etli pide 60, hamburger 50, lahmacun 35, ayran 25 TL, 3 top dondurma 25 TL.


Pop müziğin iki ünlü ismi Hadise ve Demet Akalın Bodrum, Yalıkavak, La Plaj'da buluştu.

Pop müziğin iki ünlü ismi Hadise ve Demet Akalın Bodrum, Yalıkavak, La Plaj'da buluştu. Demet Akalın, çekilen fotoğrafı "Kuzummm @hadise #şampiyon" notuyla paylaştı. İşte o paylaşım...Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları