17 yaşındaki çocuk şarkıcı Aleyna Tilki'nin "Eurovision'a Selda Bağcan gitsin, Bağcan ile düet yaparım" gibi sözleri tepki çekti. Son şarkısıyla popülaritesini artıran Tilki'nin Türkiye'nin en saygın isimleri arasında yer alan Bağcan'la ilgili söylemleri ağır alay konusu olurken bir yandan da büyük tepki çekti.

'"Eurovision'a Selda Bağcan gitsin' diyen Aleyna Tilki'ye manidar cevap!

'"Eurovision'a Selda Bağcan gitsin' diyen Aleyna Tilki'ye  manidar cevap! '"Eurovision'a Selda Bağcan gitsin' diyen Aleyna Tilki'ye manidar cevap!

Türkiye’nin Eurovision’a tekrar katılma ihtimali aday enflasyonunu ortaya çıkardı. Bunun üzerine 17 yaşındaki çocuk şarkıcı Aleyna Tilki’nin “Eurovision’a Selda Bağcan gitsin” sözlerine usta sanatçı Selda Bağcan’dan cevap gecikmedi. Bağcan, bir takipçisinden gelen “Selda Bağcan’ın öyle bir şeye ihtiyacı mı var” mesajını Twitter hesabından retweetledi. Tilki’nin “Selda Bağcan ile düet yaparım” sözleri ise hem ağır ifadelerle eleştirildi hem de yadırgandı. Birçok sosyal medya kullanıcısı liseli şarkıcıyla fena halde dalga geçti.

Aleyna Tilki: 10 yıl sonra L.A’de konser vermezsem ev hanımı olurum

Aleyna Tilki: 10 yıl sonra L.A’de konser vermezsem ev hanımı olurum

Aleyna Tilki, yeni şarkısı “Sen Olsan Bari”nin klibiyle dünya çapında en çok izlenen ilk 10 klip arasına girmeyi başardı. 17 yaşında bu kadar iddialı olduğu, “boyundan büyük cümleler kurduğu” için eleştirildi. Ama iddialı olmak kötü bir şey mi? Bakın “10 yıl sonra Los Angeles’ta konser vermezsem bu işi bırakır, ev hanımı olurum” diyor. İşte Aleyna Tilki'nin o tweeti;

Selda Bağcan Eurovision'a gitsin!!! Kesinlikle ülkemiz için bambaşka bir kalite! :) @bagcanselda

Selda Bağca'nın retweet ettiği tweet;Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları