İzdivaç programı sunucusu Esra Erol'un kardeşi Eda Erol, sosyal medya hesabından nişanlısı Alişan ile paylaştığı fotoğrafta göğüs dekoltesini baloncuk emojisi ile kapattı.

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol, göğüs dekoltesini balonla kapattı!

 Esra Erol'un kardeşi Eda Erol, göğüs dekoltesini balonla kapattı!

Eda Erol, nişanlısı Alişan ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Dekoltesini balon emöjisi ile kapatması dikkati çekti.

"KOLAY KOLAY EŞLEŞMİYOR İKİ YÜREK"

Instagram'da yayımladığı kareye 'Sevdiceğim' etiketini yazan Erol, "Kolay kolay eşleşmiyor iki yürek" notunu düştü.

"ÇOK SEKSİ BİR KADINLA EVLENMEK İSTEMEZDİM"

Türkücü Alişan, kısa süre önce bir gezeteye verdiği röportajda "Çok seksi biriyle evlenmek istemezdim. Yanındaki kadın normal olmalı" demişti.İşte Eda Erol'un o paylaşımı;Eda Erol Kimdir ?

Eda Erol Kimdir ?

Eda Erol Kimdir ?

46 Dizisi‘nde Neşe karakterini oynayan, evlilik programı sunucusu Esra Erol Özbir'in kardeşidir. 1986 yılında İstanbul’da doğan Eda Erol, Sinop’lu anne ve Göçmen bir babanın 4. kızlarıdır. Babası emekli polis olan Erol, Neşe Erberk ajansa bağlı manken olarak çalışmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yallı Çalgılar Bölümü’nden mezun olmuştur.

 

Yaklaşık 2 yıl tiyatro eğitimi aldıktan sonra, 2014 yılında ” Stajyer Mafya ” isimli filmle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Bu yıl ikinci oyunculuk deneyimi olan ” 46 Yok Olan ” isimli dizide Neşe karakterine hayat vermektedir.

Eda Erol, 163 cm 56 kg ölçülerinde kumral ela gözlüdür. Feridun Fikret Ajans’a kayıtlı oyunculardan biri olan Eda Erol, 3Mota ( Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi ) ‘da çeşitli tiyatro oyunlarında da yer almıştır.

ESRA EROL HAKKINDA

ESRA EROL HAKKINDA

Göçmen bir baba ve Sinoplu bir annenin beş kızından biri olarak 1982’de, İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Kütahya’da tamamladı. Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

KARİYER

 • Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
 • Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
 • Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
 • Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
 • Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
 • Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017

OYUNCULUK DENEYİMİ

 • Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
 • Başkan (TV Filmi) 2005
 • Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
 • Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
 • Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

 

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak
en iyi sunucu ödülünü kazandı.


2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.


Samimi, içten ve doğal tavırları ile herkesin sevgilisi olan Esra Erol, evli ve iki çocuk sahibi.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları