Ünlü modellerin göğüslerine sahip olmanız gerekmiyor. Küçük göğüsler gençliğin ve sağlığın işareti olabilir. Sanıldığı gibi seksi olmak için mutlaka büyük göğüslü olmanız gerekmiyor. Erkeklere sorduk: Büyük göğüs mü? Küçük göğüs mü? Bu araştırma tabuları yıkacak!

Erkeklere sorduk: Büyük göğüs mü? Küçük göğüs mü? Bu araştırma tabuları yıkacak!

Kadınların, erkekler tarafından ilgi çeken noktaları hakkında bilinmeyenler ortaya çıktı. İşte erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu 15 şaşırtıcı şey. Haberimizin sonunda ankete katılmayı unutmayın!

MAKYAJSIZ YÜZ

MAKYAJSIZ YÜZ

Kadınlar ömürleri boyunca makyaj ürünlerine dünyanın parasını harcıyor. Ama erkekler rujsuz dudakları ve fondötensiz bir yanağı öpmekten daha çok hoşlanıyorlar. Ayrıca makyajsız bir yüz kendine güvenin de bir ifadesi.GÖBEK

GÖBEK

Çoğu kadın kaslı karın bölgesinin hayalini kurarken, erkekler hafif göbekli kadınları, yumuşak ve kıvrımlı hatları seviyor. Abartmamak kaydıyla hafif göbek bir kadına doğal bir görünüm veriyor.

KIRIŞIKLAR

KIRIŞIKLAR

Sanıldığının aksine, kadınlar kırışıklıklarını erkeklerden daha fazla dert ediyor. Erkekler kırışıklıkları gençliğin kaybından çok, tecrübe ve olgunluk olarak görüyor.

ÇATLAKLAR

ÇATLAKLAR

Kadınların korkulu rüyası çatlaklar... Kilo alıp verme ya da doğum nedeniyle oluşan çatlaklar, erkekler tarafından o kadar da korkutucu bulunmuyor.

Hatta dünyaya gelen çocuklarının izleri olarak çekici bile bulunuyor.

SARHOŞ OLUP TELEFONLA ARAMAK

SARHOŞ OLUP TELEFONLA ARAMAK

Kızlarla gece dışarı çıkıp sarhoş olduktan sonra telefon açıp sevdiğiniz erkeğe onu ne kadar özlediğinizi söylemeniz kötü bir fikir olmayabilir. İnsanlara ne hissettiğinizi açıkça söylemek hem güven verici hem de seksi bulunabilir.

SÜRPRİZ TERCİHLER

SÜRPRİZ TERCİHLER

"Bana bir bira, bayana da yarım" günleri geride kaldı. İstediğinizi içmek, sürpriz tercihler yapmak, insanların ne düyüneceğini önemsememek, hayatın her alanında kendi tercihlerinizi yapmak sizi güçlü ve çekici kılacaktır.

KÜÇÜK GÖĞÜSLER

KÜÇÜK GÖĞÜSLER

Ünlü modellerin göğüslerine sahip olmanız gerekmiyor. Küçük göğüsler gençliğin ve sağlığın işareti olabilir. Sanıldığı gibi seksi olmak için mutlaka büyük göğüslü olmanız gerekmiyor.

UYUMSUZ İÇ ÇAMAŞIRLARI

UYUMSUZ İÇ ÇAMAŞIRLARI

Erkekler için uyumsuz iç çamaşırları giymiş olmanız son derece seksi olabilir. Sizi uyumsuz iç çamaşırıyla yakalamış erkek, seks yapmayı planlamadığını, onun sizi ikna etmeyi başardığını düşünür.

DAĞILMIŞ MAKYAJ

DAĞILMIŞ MAKYAJ

Gece makyajımızı çıkarmayı unuttuğumuzda olan durumdur. Uzmanlara göre, erkekler henüz sevişmişsiniz gibi göründüğü için bunu seksi bulur.

ÇIPLAK AYAKLAR

ÇIPLAK AYAKLAR

Topu ayakkabılar erkekler için başdöndürücü olsa da bazen çıplak ayaklı çakırkeyif bir kadın çok daha seksi olabilir. Bu çıplaklığı, doğallığı ve aykırılığı ima ettiği için seksidir.

DAĞINIK SAÇ

DAĞINIK SAÇ

Bazen fönsüz, taranmamış ya da sadece alelade bir dağınık topuz yapılmış saçlar, kuaförde ya da aynanın karşısında saatlerce uğraşılarak yapılmış saçtan çok daha seksi olabilir.

ZEKA

ZEKA

Erkekler zeki, fakat zeki olmalarından dolayı rahatsız hissetmeyecekleri ve rahat olabilecekleri kadınlardan hoşlanır.

ÇOCUKLARLA İYİ ANLAŞAN KADINLAR

ÇOCUKLARLA İYİ ANLAŞAN KADINLAR

Bu sizin sabırlı ve şefkatli olduğunuzu düşündürür ve ona annesinin koşulsuz sevgisini hatırlatır.

BOL TİŞÖRTLER

BOL TİŞÖRTLER

İlişkilerimizde belli bir noktayı geçtiğimizde seksi iç çamaşırlarıyla yatağa girmenin yerini konfor ihtiyacı alır. Rahat kıyafetler kendinize güveninizi gösterir ve erkekler bunu seksi bulabilir.

DAR PANTOLON

DAR PANTOLON

İngilizce'de 'muffin top' adı verilen ve kadınların tahammül edemediği bu yağlar, hafif olmak kaydıyla erkekler için çekici olabilir. Kıvrımlı kadın yeniden doğuyor, unutmayın.

Erkeklere sorduk: Büyük göğüs mü? Küçük göğüs mü?

Erkeklere sorduk: Büyük göğüs mü? Küçük göğüs mü? hthayat.haberturk.com

Beyler, kabul edelim hepinizin kadınlarda en çok ilgilendiğiniz bölgesi göğüsleri…

Beyler, kabul edelim hepinizin kadınlarda en çok ilgilendiğiniz bölgesi göğüsleri… Büyük göğüslere sahip olan kadınların bir kısmı durumdan şikayetçi olurken, küçük göğüslere sahip olan kadınlar ise büyük göstermek için binbir çaba sarfediyor.

 

Erkekler için söz konusu göğüs oldu mu akan sular duruyor. Ancak yanlış anlaşılmasın, sadece seks için değil, başlarını yasladıkları her an kendilerini güvende hissetmelerini sağladığından.

 

Peki erkekler gerçekten hangisinden hoşlanıyor? Biz de bu konuyu en az sizin kadar merak ettik ve erkeklere büyük göğüs mü yoksa küçük göğüs mü? Diye sorduk.

 

İşte erkeklerin göğüsler hakkındaki yorumları…

 

Ozan H.

İri olsun, diri olsun. Vücutla da orantılı olursa daha güzel olur.

 

Özkan V.

Büyük veya küçük göğsü tercih etme konusunda gerçekten de kadına göre değişiklik gösterebilirim. Kimi kadında büyük göğüs hoş, çekici ve seksi dururken kimi kadın için bu rahatsız edici bir görüntü verebilir.

 

Emre B.

Dik ve diri olsun. Ne büyük ne küçük, ele gelsin yeter.

 

Kadir T.

Çok büyük olmasına gerek yok. Küçük olsun, limon gibi…

 

Ali E.

İri ve geniş olsun ki fantezi yapılabilsin. Bir de uçları hafif koyu olsun. Daha seksi görünüyor.

 

Gürkan D.

Ortası yok mu bunun? İlla bir seçim yapacaksam, bence normali iyidir ama ikisi arasında büyük göğsü tercih ederim. Erkekten bir farkı olsun.

 

Süleyman G.

Normalde büyük göğüslerden hoşlanırım ama vücutla orantılı olması şart. Zayıf ve ince bir kadında büyük göğüs ağır kaçabilir.

 

Cihan A.

Ya işte avucu doldursun yeter önemli olan dik olması.

 

Barış E.

Çok büyük olmamalı. Çünkü ilerde sarkar. Ee küçük de olmasın ki kadın olduğu belli olsun.

 

Haldun Z.

Tabii ki de büyük olmalı ama en büyüğünden değil... Dolgun ve dik olmalı bence. Kadının vücuduna da yakışacak şekilde olmalı. Çok zayıf kadında çok büyük göğüs güzel durmaz yani. En iyisi orta karar olsun ya vazgeçtim büyükten...

 

Selçuk G.

Bence büyük göğüs yani öyle abartılı büyük değil. Kadını daha çekici yapıyor.

 

Editörden not: Soruyu yönelttiğimiz her erkek ilgi ve hatta sevgiyle yanıtladı. Öyle ki bu konu üzerinde saatlerce konuşabileceklerini bile söylediler. Ben kadınlarda önce göğüslere bakmıyorum diyen erkekler, kandırmayın kendinizi…

Büyük göğüs mü, küçük göğüs mü?

Büyük göğüs mü, küçük göğüs mü?Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları