Ebru Şallı’nın, photoshoplu fotoğraflarını basına vermekle tehdit etttiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu şüpheli hakkında savcılığın verdiği takipsizlik kararına yaptığı itiraz reddedildi.

'Çıplak fotoğraf' davasında Ebru Şallı’ya ikinci şok

İddiaya göre eski manken Ebru Şallı’nın video ve fotoğraf paylaşım sitesi ‘Snapchat’ten çıplak fotoğrafları paylaşıldı. Şallı, çıplak fotoğraflarının internette yayılmasının ardından, o kişinin kendisi olmadığını ve fotoğraf üzerinde oynama yapıldığını, photoshoplu olduğunu ileri sürdü. 

'Çıplak fotoğraf' davasında Ebru Şallı’ya ikinci şok

'Çıplak fotoğraf' davasında Ebru Şallı’ya ikinci şok

Yaşananların ardından Şallı, söz konusu fotoğrafları basına vermekle kendisini tehdit ettiği gerekçesiyle adı açıklanmayan bir kişiden İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına giderek şikayetçi oldu.

Bilişim Suçları Savcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, eski mankeninin şikayetçi olduğu kişinin sahte isim kullandığı tespit edildi. Savcılık, Şallı’nın dosyaya delil olarak sunduğu fotoğraflarda, özel hayatı ihlal edecek nitelikte bir görüntü olmadığını belirterek dosyaya takipsizlik kararı verdi. İTİRAZA RED

İTİRAZA RED

Şallı takipsizlik kararının kendisine tebliğ edilmesinin ardından İstanbul 2. Sulh Ceza Hakimliği’ne giderek takipsizlik kararına itiraz etti. Ancak Şallı’ya ikinci bir şok da mahkemeden geldi. Hakim, Şallı’nın itirazını reddetti.

Ebru Şallı'dan ahlaksız paylaşım! Altsız ve çıplak...

Ebru Şallı'dan ahlaksız paylaşım! Altsız ve çıplak... http://www.internethaber.com/

Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafı magazin gündemine yine bomba gibi düştü. Sosyal medya hesaplarından biri olan Snapchat'te geçtiğimiz günlerde üstsüz fotoğrafını paylaşan Ebru Şallı bu kez işi abarttı! Bir anda Twitter'a bomba gibi düşen rezil fotoğrafta Ebru Şallı cinsel organını sosyal medya hesabından paylaştı. Bir anda gündeme oturan fotoğraf ile ilgili Ebru Şallı henüz açıklama yapmadı.

Ebru Şallı'nın cinsel organını çektiği fotoğrafı

 Ebru Şallı'nın cinsel organını çektiği fotoğrafı

Ebru Şallı son dönemde en çok konuşulan isimlerden biri. Üstsüz fotoğrafının ortaya çıkmasıyla birlikte, o karenin kendisine ait olmadığını söyleyen Ebru Şallı'nın bu kez kendi cinsel organını çektiği fotoğrafı ortaya çıktı.

Kısa süre içinde yaşanan art arda iki benzer olay akıllara ünlü mankenin hesabının hacklendiği ihtimalini getiriyor. Henüz daha Ebru Şallı cephesinden olayla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Fakat bir kişinin hesabı Şallı’dan habersiz olarak kullandığı ve paylaştığı bu tip fotoğraflarla ünlü mankeni zor duruma düşürmek istediği ortada.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları