Zayıf insanlar, işin ne boyutta olduğunu göstermek için her türlü rengi ve deseni takım elbiselerinde kullanabilirler. Burada dikkat edilmesi gereken tek kural ise kesimdir. Peki ya zayıf erkekler takım elbise seçerken nelere dikkat etmeli?

1. ZAYIF ERKEKLER NASIL TAKIM ELBİSE GİYMELİ?

ZAYIF ERKEKLER NASIL TAKIM ELBİSE GİYMELİ?

Zayıf veya fit görünümlü erkeklerin sonsuz bir takım elbise seçme özgürlüğü vardır. Bu özgürlüklerini de sonuna kadar kullanmaları lazım. Çünkü onlar o vücut ölçülerini; hayatlarına daha dikkat ederek ortaya çıkartıyorlar.

Bunu diğer taraftan baktığınızda da insanlara da örnek teşkil etmelerinden dolayı da kullanmaları çok daha iyi olacaktır. Uzmanların zayıf insanlara önerdiği takım elbisenin altın kuralı ise vücut hatlarını mümkün olduğu kadar ortaya çıkartan türde olanlardır.

Her türlü desen, kumaş ve renk kullanabilme özgürlüğü ile hareket edebilecek ölçülere sahip olduklarından burada buradaki tek altın anahtar kesimdir.

Normal düz rengin dışında kareli, çizgili ya da desenli ürünler kullandığınız zaman, göz yanılması nedeniyle her kişide ya da vücut tipinde farklı göründüğü bilinir. Zayıf bir insanda kareli kumaş çok güzel gidebildiği gibi, 8 cm büyüklüğündeki kareler de sizi olduğunuzdan çok daha kilolu gösterecektir.

Son 4 yılda ceketlerdeki kol boylarında kısalmalar ve özellikle belden oturtmalı ceketlerin de revaçta olduğu bilinciyle seçimlerini yapmalısınız.

Sizin için seçtiğimiz takım elbise modellerine göz atmayı unutmayın!

2. AYAKKABI SEÇİMİ

AYAKKABI SEÇİMİ3. AKSESUAR SEÇİMİ

AKSESUAR SEÇİMİ

4. GÜNÜN KOMBİNİ

GÜNÜN KOMBİNİ

Bu kombini beğendiniz mi?

Bu kombini beğendiniz mi?Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları