Eski Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu instagram hesabına birbirinden seksi pozlarını yüklemiş. İşte Senem'in Yarı çıplak seksi pozları! Foto Galeri

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu

Uyuşturucu kullanırken görüntüleri çıkan 2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, sosyal medyada yaptığı yarı çıplak paylaşımlarıyla şaşırttı.

2014 yılında uyuşturucu kullanırken görüntüleri çıkan Senem Kuyucuoğlu, uzun süre magazin gündeminden inmemiş, tedavi süreci sonrası geçmişe sünger çektiğini söylemişti."TEDAVİMİ BAŞARIYLA TAMAMLADIM"

"TEDAVİMİ BAŞARIYLA TAMAMLADIM"

Geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada "Artık temizim. Tedavimi başarıyla tamamladım. Eski formuma ve işimin başına döndüm. spor yapıyorum ve bir yıldır sadece ayran içiyorum" diyen tescilli güzel, İnstagram'da oldukça cesur ve iddialı bir paylaşıma imza attı.

YARI ÇIPLAK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

YARI ÇIPLAK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Sırtı çıplak bir şekilde poz veren ünlü manken, söz konusu kareyi takipçilerinin beğenisine sundu.

ESKI TÜRKIYE GÜZELI SENEM KUYUCUOĞLU KİMDİR?

ESKI TÜRKIYE GÜZELI SENEM KUYUCUOĞLU KİMDİR?

Senem Kuyucuoğlu

Doğum 22 Eylül 1990 (26 yaşında) İzmir, Türkiye
Uyruk Türk
Etkin yıllar 2004-günümüz
Boyu 1,86 m (6 ft 1 in)
Kilosu 62 kg (137 lb)
Saç rengi Kumral kestane
Göz rengi Kahverengi
Ölçüleri 95-64-93 cm
Ayakkabı numarası 40

Senem Kuyucuoğlu (d. 22 Eylül 1990; İzmir, Türkiye), modellik ve güzellik yarışmalarında derece almış Türk modeldir. Türkiye'yi birçok uluslararası yarışmada temsil eden Kuyucuoğlu, son olarak Türkiye adına 2009 Kâinat Güzellik Yarışması'na katılmıştır. Boxer dergisinin 2009 yılında okur oylarıyla belirlediği Türkiye'nin en seksi 50 kadını sıralamasında da 3. sırayı almıştır.

Modellik yaşamı

Modellik yaşamı

1990'da İzmir'de doğan Senem Kuyucuoğlu modelliğe 14 yaşında başladı. 2006 yılında, henüz 15 yaşını doldurmamışken Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye yarışma programına katıldı ve burada ikinci oldu. 2007 yılında Best Model of Turkey yarışmasında "Türkiye'nin en iyi modeli" seçilen Kuyucuoğlu, aynı yıl düzenlenen Best Model of the World yarışmasına Türkiye adına katıldı ve burada da "Dünyanın en iyi ikinci modeli" seçildi.

Bacak boyu 123 cm olan Senem Kuyucuoğlu, modellik yarışmalarında elde ettiği derecelerin ardından kariyerine devam etti. Çeşitli defile ve organizasyonlarda yer aldı. 2009'un Mart ayında Fashion One TV'nin ekran yüzü olan Kuyucuoğlu, yine aynı kanalda Moda Polisi adlı moda programını sundu.

Nisan 2009'da katıldığı Miss Turkey 2009 yarışmasında ikinci olan Senem Kuyucuoğlu, Türkiye'yi Kâinat Güzellik Yarışması'nda (Miss Universe) temsil etme hakkını elde etti. 24 Ağustos 2009'da Bahamalar'da yapılan Kâinat Güzellik Yarışması öncesi rahatsızlanan Kuyucuoğlu, podyuma iğne olarak çıkarak Türkiye'yi temsil etti;[9] ancak dereceye giremedi.

Kişisel özellikleri

Kişisel özellikleri

14 yaşında modelliğe başlamasını hayatının dönüm noktası olarak niteleyen Senem Kuyucuoğlu, sahne dışında utangaç biri olduğunu söylemiştir. 2008 yılında verdiği bir röportajda "İlk yarışmamda erkeğe benziyorum diye beni seçmediler" diyen Kuyucuoğlu, aynı röportajda vücudunda en beğenmediği yerinin ayakları olduğunu belirtmiştir.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları