Seksin kutsal kitabı Kamasutra hem cinsel yaşamınıza hem ilişkinize heyecan getirebilir. Kamasutranın 100 seks pozisyonu Magazinsondakika.com'da.

1. Seksin kutsal kitabı ' Kamasutra '

Seksin kutsal kitabı ' Kamasutra ' A new translation by Wendy Doniger and Sudhir Kakar

Tarihi M.Ö. 400'lü yıllara dayanan Kamasutra, seksin kutsal kitabı olarak adlandırılıyor. Hindistan'da Sanskritçe dilinde yazılan Kamasutra, kama (zevk) ve sutra (kitap) kelimelerinin birleşmesinden meydana geliyor. Kamasutra sadece cinsellik'le ilgili bir öğreti değil, hayatı sevmeyi ve ilişkide denge kurmayı öğreten bir yaşam tarzı.

2. Seksin kutsal kitabı ' Kamasutra '

Seksin kutsal kitabı ' Kamasutra '

Toplam 7 bölüm ve 36 alt bölümden oluşan kitabın son kısmı ise, tamamen seks pozisyonları'na ayrılmış. Kimisi oldukça basit kimisi ise ciddi bir güç isteyen tüm pozisyonların ortak amacı ise çiftler arasındaki uyum ve dengeyi sağlayabilmek.3. En kolay Kamasutra pozisyonları

En kolay Kamasutra pozisyonları En kolay Kamasutra pozisyonları

Kamasutra sizin için yeni bir kavramsa ilk olarak en kolay Kamasutra pozisyonları yazımıza göz atmanızda fayda var. 

4. 100 Kamasutra seks pozisyonunun resimli anlatımları

100 Kamasutra seks pozisyonunun resimli anlatımları Kamasutra Alphabet, la tipografía más erótica que jamás has visto

Ancak seks hayatı'nıza renk katmak, ilişkinizi canlandırmak için daha zorlu ve farklı pozisyonlar arayışındaysanız, hepimizin aşina olduğu pozisyonlardan, denemesi cesaret isteyen pozisyonlara kadar 100 Kamasutra seks pozisyonu'nun resimli anlatımlarını okumak için tıklayın...Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları