Kadına en çok zevk veren, erkeklerin sevdiği seks pozisyonları ve isimleri. Birlikte olduğunuz kadına zevk vermenin en iyi yollarından biri, onun hoşlanacağı cinsel pozisyonları keşfetmektir. Sevişmek, sevmenin fiile dönüşmesidir ve siz onu mutlu ederek sevginizi gösterebilirsiniz.

Birlikte olduğunuz kadına zevk vermenin en iyi yollarından biri, onun hoşlanacağı cinsel pozisyonları keşfetmektir. Sevişmek, sevmenin fiile dönüşmesidir ve siz onu mutlu ederek sevginizi gösterebilirsiniz. 

Jokey pozisyonu Kadın üstte, erkekse alttadır ve kadın isteğine göre erkeğe yüzü ya da sırtı dönük olabilir. Üstelik bu pozisyonda kamçı sizde, hızı yükseltmek isterseniz kontrol elinizde, dilediğiniz gibi artırabilirsiniz. İktidarın kendisinde olmasından, hükmetmekten hoşlanan kadınlar için birebir. Üstelik kendisini kadının seks kölesi olarak görmek isteyen erkek için de son derece iyi bir pozisyon.

2. PARMAK ISIRTAN ORGAZM POZİSYONLARI

Cinsel yaşamı daha zevkli kılmak istiyorsak seks pozisyonları arasından değişen seçimler yapmalı ve kendimize en uygun bulduğumuzu, hazzımızı en yukarı çıkaranı ve bizi en istekli kılanı bir kurtarıcı olarak kenarda tutmalı, sıklıkla da başvurmalıyız. İŞTE PARMAK ISIRTAN ORGAZM POZİSYONLARI VE BU POZISYONLARIN ISIMLERI3. At binme pozisyonu

At binme pozisyonu yuksektopuklar.com

Fikirlerini sorduğumuz erkekler en çok bu pozisyonu seviyor: at binme! Erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye koyar. Kadın, erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve erkeğin başını kollarının arasına alır. Bu pozisyonda hızı ve derinliği kadın belirler.

4. Şehvetli birleşme pozisyonu

Şehvetli birleşme pozisyonu yuksektopuklar.com

Kadın, yatakta uzanan erkeğin üzerine ters şekilde uzanır. Kollarını erkeğin dizlerinin altından geçirir ve kaval kemiklerine tutunur. Ayaklarını erkeğin omzuna uzatır, X şeklini alan bedenler ile kadın yukarı ve aşağı hareket etmeye başlar.

5. Kadın altta pozisyonu

Kadın altta pozisyonu yuksektopuklar.com

Kadın sırtüstü, bacakları düz ve birleşik şekilde uzanır. Elleriyle yatağın başından destek alır. Erkek kadının üzerine uzanır ve iki bacağını kadının iki yanına açarak, içine girer. Birlikte hareket eden erkek ve kadın baldırlarıyla baskı uygulayarak hareketi daha zevkli hale getirebilir.

6. Bacaklar yukarıda pozisyonu

Bacaklar yukarıda pozisyonu yuksektopuklar.com

Kadın uygun yükseklikte bir eşyanın üzerine uzanır. Erkek kadının önünde ayakta durur ve kadın ayaklarını erkeğin omzuna uzatır. Kadın elleriyle destek alarak kalçasını kaldırır. Erkek ne kadar güçlü ise birleşme o kadar zevkli hale gelir. Cinsel gücü artıran besinler tüketmek faydalı olur.

7. Kalçalar düz pozisyonu

Kalçalar düz pozisyonu yuksektopuklar.com

Gerçekten erkeklerin en favori pozisyonlarından biri budur, güzel haber: siz de çok zevk alacaksınız! Kadın poposu yatağın kenarında kalacak şekilde sırtüstü uzanır. Erkek yaklaşır ve birleşmeyi gerçekleştirir. Bu sayede erkeklerin zevk noktaları uyarılır.

8. Bacaklar omza pozisyonu

Bacaklar omza pozisyonu yuksektopuklar.com

Erkeklerin en sevdiği pozisyonlardan biridir.  Kadın yüzüstü yatar ve erkek kadının poposundan itibaren bacaklarını yukarıya doğru kaldırarak birleşmeyi sağlar. Bu pozisyonda kadının dimdik durması çok önemlidir. Bu, erkeklerin hoşuna giden davranışlar arasındadır.

9. Sandalyede oturma

Sandalyede oturma mynet.com

Nasıl Yapılır: Oldukça açık. Bunun için bir sandalyeye ihtiyacınız var (eğer gerekirse kanepe veya başka bir mobilyayı da kullanabilirsiniz). Erkek otururken kadın da kucağına oturur ve onu yönlendirir. Sandalyenin yüksekliğine bağlı olarak sizin veya eşinizin ayakları yere değebilir.

Uzun Süreli İlişkilerde Önerilmesinin Nedeni: Bazen, bir şeyleri dolu dolu yaşamadan diğer pozisyonlarla karıştırma ihtiyacı hissedersiniz. Bu pozisyon tamamen yeni bir bakış açısı kazandırır. Ayrıca yeni bir odada, yakın bir pozisyonda seks yapmak hoşunuza gidecek. Bunun kazandırdığı artı ise size destek olacak mobilyaların olması.

10. Kaşık pozisyonu

Kaşık pozisyonu mynet.com

Nasıl Yapılır: Ne yapacağınızı biliyorsunuz. Bu en iyi sarılma pozisyonudur (unutmayın yağlayıcı bir malzeme kullanmak faydalıdır). Kadın, bacağını biraz kaldırarak arkadaki erkeği yönlendirir. Rahat pozisyonu almak için vücudunuzu biraz aşağı veya yukarı hareket ettirmeniz gerekebilir. Yağlayıcı kullanma konusunda çok da cimri davranmayın. Penetrasyon alanını daraltmak zevki artırmakla birlikte işinizi de güçleştirebilir.

Uzun Süreli İlişkilerde Önerilmesinin Nedeni: En sevdiğiniz kucaklama pozisyonunun rahatlığını yaşarsınız, öyle ki içerisinde büyük bir mahrem barındırır ve eşiniz kulağınıza arzulu şeyler fısıldayabileceği gibi sevgi dolu ve romatik cümleleri de duyabilirsiniz. Bu sebepten dolayı bu pozisyon, birçok farklı şeyi mümkün kılabilir. Bunun yanında, G noktasına ulaşabilmeniz ve her iki elinizin de serbest kalıp klitorisinizle oynayabilmeniz de cabası. Dolayısıyla istediğiniz uyarım seviyesini de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, eğer uzun seneler boyunca birlikteyseniz, ilişki sırasında bir pozisyonla ilgili herhangi bir problem yaşadınız mı?

11. Koital Hizalama Tekniği

Koital Hizalama Tekniği mynet.com

Nasıl Yapılır: Misyoner pozisyonuna benzer, ancak bacaklarınızı kaldırarak erkeğin vücuduna doluyorsunuz ve erkeğin vücudu biraz daha öne doğru eğimli kalıyor. Misyoner pozisyonunun aksine, işin püf noktasının daha ziyade sürtünme üzerine odaklı olmasıdır.

Uzun Süreli İlişkilerde Önerilmesinin Nedeni: Eğer heteroseksüel bir ilişki yaşıyorsanız, bu pozisyonda zaten misyoner pozisyonunu büyük ölçüde gerçekleştiriyorsunuz, ancak bu pozisyondaki sürtünme eylemi, klitorisin daha fazla uyarılmasını sağlıyor. Birbirinizi gerçekten iyi tanıyorsanız, hazineye odaklanmaya ne dersiniz?

12. Modifiye Edilmiş Köpek Stili

Modifiye Edilmiş Köpek Stili mynet.com

Nasıl Yapılır: Bu pozisyon, tıpkı köpek pozisyonundayken ön kolunuzun üzerine kapaklanmanıza benzer, böylece ileri doğru uzanabilirsiniz ve eşiniz de üzerinize tırmanabilir. Kalçanızın altına bir yastık koyarak daha düzgün bir hizalama sağlayabilirsiniz.

Uzun Süreli İlişkilerde Önerilmesinin Nedeni: İnsanların birçoğu köpek stilini sever, ancak bu pozisyon aynı zevki daha yumuşak bir şekilde almanızı sağlar. G noktasını müthiş bir şekilde uyarabilirsiniz ve elinizi klitorise rahatça uzatabilirsiniz. Bu sayede hem sizin yoğun bir orgazma ulaşmanız mümkün olacak hem de eşinizin istediği sıkışma hissini ona verebileceksiniz.

13. Kadının Üstte Olduğu Pozisyon

Kadının Üstte Olduğu Pozisyon mynet.com

Nasıl Yapılır: Kendinizi Beyoncé gibi hayal edin.

Uzun Süreli İlişkilerde Önerilmesinin Nedeni: Üstte olmak kendinize güven duymanızı ve kendinizi seksi hissetmenizi sağlar. Yüz yüze yakın temas kurarsınız. Sizin için mükemmel pozisyonu bulana kadar değişik yöntemleri denemeye devam edin. Bu arayışınız eşinizin hoşuna giderken, siz de kendinizi inanılmaz hissedeceksiniz.

14. Kilolu çiftler için en uygun seks pozisyonları

Kilolu çiftler için en uygun seks pozisyonları

Kilolu çiftler için en uygun seks pozisyonları

Obezite adıyla bilinen aşırı kilo,bir sürü sağlık sorunun yanında,cinsel hayatı da olumsuz etkilemekte...Erkeklerde cinsel disfonksiyona,kadınlarda ise psikolojik nedenlerden dolayı seksten soğumaya neden olan fazla kilolar,cinsel birleşmeyi de zorlaştırmakta.

Kilolu çiftler hangi pozisyonları tercih etmeli,nasıl sevişmeli?

1- Misyoner pozisyonu

En çok tercih edilen seks pozisyonu olan misyoner (erkek üstte/kadın altta) ,şişman çiftler için aslında uygun değildir.Nedeni ise ;Erkek üstte olduğu için kasık ve göbek yağları yerçekiminin etkisi ile aşağı doğru sarkar ve penisi kapatır.Penis bu nedenle olduğundan daha ufak olur,kadın daha az hisseder.

Bu sorunu basit bir yöntemle aşarak misyoner pozisyonunda sevişmeye devam etmek mümkün! Kadın,poposunun altına 25-30 yüksekliğinde yastık yerleştirirse, penis vajinaya daha kolay ulaşır ve her iki taraf da daha fazla zevk alır.

2- Yatak kenarı bacak omza pozisyonu

Erkek yatağın kenarında ayakta durur,kadının bacaklarını omuzuna alır ve birleşme yaşanır...Yalnız bu pozisyon için bir eklemem olacak;Eğer kadının bacakları kilo nedeniyle erkeğe ağır gelir ve yorulmasına neden olur ise,kadın bacaklarını erkeğin omuzlarına atmak yerine beline dolayabilir.

3- At sürme (Riding)

Erkek alta yatar,kadın erkeğin penisine oturur ve cinsel ilişki yaşanır..Bu pozisyonda erkek sırt üstü yattığı için,kasık ve göbek yağları penisi kapatmaz,kolay birleşmeye yardım eder.Önerim ;Kadın eğer aşırı kilolu ise erkeğin elleri ile genital gölgeyi daha da açması tam penetrasyona olanak sağlar.

Kilolu çiftlere önermediğim,kendilerini kötü hissedecekleri pozisyonlar ise;

Doggy (domalma),Cenin (kaşık) pozisyonlarıdır.Her iki pozisyonda da vajinaya erişim zaten zordur.Bir de bu zorluğa göbek,basen ve kasık yağları eklenince,çift istediği gibi cinsel ilişki yaşayamaz ve seks eziyet haline gelir.Bu pozisyonların resimleri aşağıda yer almakta;

 

Kilo nedeniyle cinsel birleşmede sorun yaşayan evli çiftlere öneriler;

* Klasik olacak ama eğer verebiliyorsanız fazla kilolardan kurtulun.

* Kilo veremiyorsanız,fazla kilolarınızın cinsel hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin.Farklı seks fantazileri,seks kıyafetleri gibi şeylerle ilişkinizi canlı tutun.

* Tüm pozisyonlarda sevişmek gibi bir ispat kaygısına kapılmayın.Sevişebildiğiniz pozisyonlarda en iyi seksi yaşayın.

* Seks oyuncakları satın alın.Özellikle belden bağlamalı vibratörler ve dildolar kilo nedeniyle uyarılamayan erojen bölgeleri uyarmanıza ve seks hayatınızı canlandırmanıza yardım eder.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları