Son zamanlarda sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan Selin Cigerci merak edilen hayatını anlattı. İşte Selin Ciğerci'nin açıklamalarından satır başları...

1. SELİN CİĞERCİ KİMDİR ?

SELİN CİĞERCİ KİMDİR ?

Eskiden adı Okan’dı. Şimdi Selin Ciğerci. Cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu. Babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi. Ama Selin’in şöhreti herkesi sollamış durumda. Sosyal medyada 1 milyondan fazla takipçisi var.

2. İşte Selin Ciğerci'nin açıklamalarından satırbaşları...

 İşte Selin Ciğerci'nin açıklamalarından satırbaşları...

Son zamanlarda sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Selin Cigerci merak edilen hayatını Posta Gazetesi'nden Suna Akyıldız'a anlattı. İşte Selin Ciğerci'nin açıklamalarından satırbaşları...3. ''Yüzümde hiç estetik yok''

''Yüzümde hiç estetik yok''

Gerçek ismim Okan. Türkiye'de sosyal medyada hiçbir şey yapmadan fenomen olmuş ilk kişiyim. 750 bin takipçim var.Yüzümde hiç estetik yok. Yaptırdığım tek estetik göğüslerime silikon taktırmak ve cinsiyet değiştirme ameliyatı. Ben artık pembe kimlikli bir kadınım.

4. ''Ailem ameliyat olmamı istemedi''

''Ailem ameliyat olmamı istemedi''

Erkek kardeşim ve babam ameliyat olmamı istemedi. O yüzden evden ayrıldım. 3 yıl annem dışında kimseyle görüşmedim. Sonra onlar da dayanamadı. Bana hiçbir maddi yardım yapmayarak, beni süründürerek vazgeçirmeye çalıştılar.

5. ''Annemden aldığım harçlıklarla ameliyat oldum''

''Annemden aldığım harçlıklarla ameliyat oldum''

Erkek kardeşim ve annem "Artık gel. Biz sana bir ev tutalım" dedi. Annemden aldığım harçlıklarla ameliyat oldum. Ameliyattan sonra ailemden herkes başımdaydı. Babam 2 gün sonra geldi.

6. Ameliyattan sonra ünlü bir sevgiliniz oldu mu?

Ameliyattan sonra ünlü bir sevgiliniz oldu mu?

Evet birlikte olduğumuz haberi çıkan o Beşiktaşlı futbolcu.

7. Peki sevgili listenizde siyasetçi var mı?

Peki sevgili listenizde siyasetçi var mı?

Evet belediye başkanı var. Kesseler adını söylemem. İlişkimiz bitti ama dostluğumuz sürüyor, insan olarak çok seviyorum.

8. Milletvekili sevgiliniz oldu mu?

Milletvekili sevgiliniz oldu mu?

Milletvekili de var...

9. Sizde de yok yokmuş! Bakan da var derseniz şaşırmayacağım!

Sizde de yok yokmuş! Bakan da var derseniz şaşırmayacağım!

Bakan yok! Ameliyat olmadan önce milletvekili adayı olup şimdi milletvekili olan biri var. Benim samimiyetime güveniyorlar. Birçok erkeğin içinde bu fantazi var. Nasıl olduğunu merak ediyorlar.

Aynı zamanda Ciğerci, Kerimcan Durmaz ile aralarında olduğu söylenen gerginlik için ise, ‘ Kimseyle aram kötü değil, yoğun olduğumuz için görüşemiyoruz. Herkes iyi olsun, çalışsın kazansın, ama sevdiğimiz dostları unutmuyoruz ‘ diyerek imalı açıklamaları ile Kerimcan Durmaz ile aralarında yaşandığı söylenen gerginliği bir nebze olsun onaylamış oldu.

10. -Transeksüel olduğunu bilerek mi atıyorlar, resimlerini görüp tahmin edemedikleri için mi?

-Transeksüel olduğunu bilerek mi atıyorlar, resimlerini görüp tahmin edemedikleri için mi?

Birçoğu bilmeden tanışıyor. 'Çok güzel kadın' diye. Ama artık son haberlerden sonra sağır sultan bile biliyor. Ben de söylüyorum durumum böyle böyle diye. Cinsiyet değiştirmeden önce de kadın gibi görünüyordum. Ama yine de durumumu söylüyordum. Şimdi cinsiyet değiştirdiğim halde gene söylüyorum. Şaşırmaları, şok olmaları çok hoşuma gidiyor.

11. Daha ne kadar ZOOM yapabilirim kendıme ☺️☺️☺️ gozume kalem cekmeye başlayınca ben

12. ort biraz kısa ama olsun arada olur, benim o topuklarımın ip olması

13. gunaydın gunaydın beyazlar icinden asla kalkmıycam bugun ☺️☺️ asla rimelsiz kalemsiz

14. Tipik kız buluşması hep aynı eller yukarda

15. Ben hazırım bazı timsah suratlılara gelsin

16. Selin Ciğerci - Öncesi ve Sonrası

17. Selin Ciğerci, Wipe Out programına katıldığı eski görüntüleri Instagram hesabında paylaştı

Selin Ciğerci, Wipe Out programına katıldığı eski görüntüleri Instagram hesabında paylaştı

Geçirdiği cinsiyet ameliyatı ile pembe kimliğine kavuşan Selin Ciğerci, Wipe Out programına katıldığı eski görüntüleri Instagram hesabında paylaşarak, takipçilerine, ‘Videoyu neden yüklediğimi Snapchat’ten söyleyeceğim dedi ve Snapchat’te şu açıklamaları yaptı.

‘Kim o çocuk ya? Kim o ben tanımıyorum. Fakat çok tatlı bir çocuk. Allah bahtını güzel yapsın, Allah ne muradı varsa versin, kendimle gurur duyuyorum, kendimi çok sevmemle, kendi özgüvenimin uzay olması ile Alakalı. Allah herkesin gönlüne göre versin bu arada.’

Aynı zamanda Ciğerci, Kerimcan Durmaz ile aralarında olduğu söylenen gerginlik için ise, ‘ Kimseyle aram kötü değil, yoğun olduğumuz için görüşemiyoruz. Herkes iyi olsun, çalışsın kazansın, ama sevdiğimiz dostları unutmuyoruz ‘ diyerek imalı açıklamaları ile Kerimcan Durmaz ile aralarında yaşandığı söylenen gerginliği bir nebze olsun onaylamış oldu.

18. Cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci'nin çocukluk fotoğrafı olay oldu!

Cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci'nin çocukluk fotoğrafı olay oldu!

Selin Ciğerci neden kadın oldu? Selin Ciğerci instagramda paylaştığı çocukluk fotoğrafıyla sosyal medyayı salladı. 

Selin Ciğerci kimdir? Erkek olarak doğan ama cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan Selin Ciğerci kimdir?  Selin Ciğerci estetik yaptırdı mı? Selin Ciğerci topuzu ne demek?Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları