Instagram trendi yayıldı yayılalı herkes moda, yemek veya seyahat blogger'ı oluverdi. Aralarında iyi olanları, gerçekten bu işi tutkuyla yapanları ayırmak gittikçe zorlaşıyor. İşte tam bu noktada ben devreye giriyorum :) Günlük stilinizde ya da genel olarak kombinlerinizde ilham alabileceğiniz moda blogger’ları huzurlarınızda!

1. Billur Saatçi

Billur Saatçi

Kurumsal hayatı bırakıp gerçekten zevk aldığı işe yönelmiş Billur. Severek takip ettiğim blogger’lardan. Birçok markayla işbirliği yapıyor. Kendine has stili ve ‘lüks’ havası veren çekimleriyle, size de ilham olacak. 

Blog: http://www.offnegiysem.com

Instagram: https://www.instagram.com/billursaatci

2. Buse Terim

Buse Terim

Onu Fatih Terim’in kızı olarak tanıdık. Sonradan bu kabuğundan kurtularak, karşımıza ‘blogger Buse’ olarak çıktı. Birçok moda haftasında boy gösterdi. Blog’unu tamamen yenileyip kendine harika bir ekip kurdu. Artık o bir anne. Ve şimdilerde ‘Baby On The Go’ ile tekrar zirvede.

 

Blog: http://www.buseterim.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/buseterim/3. Can Direkli

Can Direkli

Paylaşımları, kısa hikaye gibi! Akıcılığı ve renkliliğiyle kendine bağlıyor. Kadın-erkek demeden herkesin gözdesi. Siz de mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız!

 

Instagram: https://www.instagram.com/candirekli/

4. Cocobolinho

Cocobolinho

Moda ve seyahat tutkunu bir blogger. Stili, duruşu ve samimiyeti, onu şimdilerde Türkiye’nin en çok takip edilen moda blogger’ı haline getirdi. Kısa süre önce anne oldu. Ancak anneliği, modaya olan tutkusuna engel olmadı.

 

Blog: http://www.styleandglaze.com/

Instagram: https://www.instagram.com/cocobolinho/

5. Damla Kalaycık

Damla Kalaycık

Hem giyim hem hayat tarzıyla ilham veren Damla, iki işi bir arada yürütemeyenlere tokat gibi cevap veriyor! Kendisi aynı zamanda öğrenci; fizik mühendisliği okuyor. Duru bir güzelliği ve kendine hayran bırakan bir stili var.

 

Blog: http://damlakalaycik.blogspot.com/

Instagram: https://www.instagram.com/damlakalaycik/

6. Duygu Şenyürek

Duygu Şenyürek

Renkli, cıvıl cıvıl ve fazlasıyla samimi. Duygu’yu anlatmaya bu üç kelime yeter. Kendine has tarzı ve minimal parçaları, farklı parçalarla akla gelmeyecek şekilde tamamlaması, onu şu an adı zirvede olan bir blogger haline getirdi. 

 

Blog: http://www.duygusenyurek.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/duygugencsenyurek/

7. Gamze Biran

Gamze Biran

Sadece moda blogger'ı değil, aynı zamanda Sabah Gazetesi'nde seyahat yazarı. Stiliyle olduğu kadar seyahat fotoğraflarıyla da kendine hayran bırakıyor. Mutlaka ilham alınması gereken bir isim.

 

Blog: http://www.gamzebiran.com/

Instagram: https://www.instagram.com/gamzebiran/

8. Melodi Elbirliler

Melodi Elbirliler

Dinamik, samimi ve hareketli bir hayatı olduğunu paylaşımlarından anlayabiliyoruz. Son derece başarılı, seyahat etmeyi seviyor. Alışveriş ve stil önerileri alabileceğiniz Melodi, yeni nesil blogger'lardan.

 

Instagram: https://www.instagram.com/melodielbirliler/

9. Göze Şener

Göze Şener

Erkekler de modayı sever! Göze Şener, bunun en güzel örneği. Stili ve duruşuyla adından sıkça söz ettiriyor. Erkekler için bulunmaz bir nimet bence. Hemen takibe alın.

 

Blog: http://www.hiswardrobe.net/

Instagram: https://www.instagram.com/gozesener/

10. Gupserer / Gupse Kaan

Gupserer / Gupse Kaan

Gupse'ye hayran olmamızın sebebi, stilindeki cesaret! 

 

Blog: http://gupses.blogspot.com.tr/

Instagram: https://www.instagram.com/gupserer/Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları