Hollywood'un ünlü güzellerin iCloud ve gmail ve diğer kullandıkları hesaplarından çalınan çok özel resimleri.. Hacklenen ünlü isimlerin çok özel fotoğrafları, adult sitelerinde servis edilmiş durumda. Listede Holywood yıldızları Kim Kardashian, Victoria's Secret ve Türk ünlü mankenler de var...

1. Hollywood'un ünlü güzellerinin çıplak fotoğrafları internete sızdı!

Hollywood'un ünlü güzellerinin çıplak fotoğrafları internete sızdı!

Hollywood'un ünlü güzellerinin çıplak fotoğrafları internete sızdı! 

Hollywood'un ünlü güzellerin iCloud ve gmail ve diğer kullandıkları hesaplarından çalınan çok özel resimleri.. Hacklenen ünlü isimlerin çok özel fotoğrafları, adult sitelerinde servis edilmiş durumda. Listede Holywood yıldızları Kim Kardashian, Victoria's Secret  ve Türk ünlü mankenler de var...

2. Miley Cyrus

Miley Cyrus3. Suki Waterhouse

Suki Waterhouse

4. Whitney Port

Whitney Port

5. Jennifer Lawrence

 Jennifer Lawrence

Hollywood yıldızı Jennifer Lawrence, iCloud hesabının hack'lenmesi sonucu internete sızan fotoğraflarıyla en çok konuşulan isimlerden biri olmuştu.

7. Jennette McCurdy

Jennette McCurdy

8. Ariana Grande

Ariana Grande

9. Lori Heuring

Lori Heuring

10. Ariana Grande

Ariana Grande

11. Amanda Seyfried

Amanda Seyfried

Sonraki hack'lenme dalgasına kurban giden diğer bir isim ise ünlü oyuncu Amanda Seyfried oldu. Avukatları aracılığıyla, yayınlanan bu fotoğrafları sildirmek adına büyük uğraşlar verse de erkek arkadaşıyla olan bu özel görüntüler hala birçok sitede paylaşılmaya devam ediyor.

12. Blake Lively

Blake Lively

Son dönemin yükselen yıldızlarından olan Blake Lively de internete sızdırılan çıplak fotoğrafları konusunda epey sorun yaşayan isimlerden. Bu fotoğrafların sahte olduğunu verdiği her demeçte belirtse de fotoğrafları gören hayranları bile bu görüntülerin sahte olamayacak kadar gerçekçi olduğunu düşünüyorlar.

13. Vanessa Hudgens

 Vanessa Hudgens

The High School Musical serisiyle tanıdığımız Vanessa Hudgens internette en çok çıplak görüntüsü dolaşanlardan ünlülerden. Üç yıl içerisinde üç kere çıplak görüntüleri ortaya çıkan Vanessa Hudgens, hacker'lardan en çok çekenlerden.

14. Kirsten Dunst

Kirsten Dunst

Daha çok Örümcek Adam'ın Mary Jane'i olarak tanıdığımız Kirsten Dunst da Jennifer Lawrence gibi hack'lenme dalgasının ilk kurbanlarından.

15. Melissa Benoist

Melissa Benoist

Yıldızı yeni yeni parlayan isimlerden olan Melissa Benoist'i Supergirl dizisini izleyenler bilir. Sevgiliyle seks yaparken çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkan oyuncu bu konu hakkında şimdiye kadar hiçbir açıklama yapmadı.

16. Amber Heard

Amber Heard

Son dönemde ismini Johnny Depp ile olan olaylı boşanmasıyla duyuran ve şimdilerde ismi Elon Musk ile anılan Amber Heard'in iCloud hesabından sızdırılan fotoğraf sayısı ise 54.

17. Katie Cassidy

Katie Cassidy

iCloud hack'lenmesinin ikinci dalgasında ise Supernatural, Gossip Girl ve Arrow gibi ünlü dizilerden tanıdığımız Katie Cassidy'nin sevgilisiyle olan özel fotoğrafları çok hızlı bir şekilde yayıldı.

18. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Telefonu ve bilgisayarı hack'lenerek fotoğrafları internete sızdırılan diğer bir ünlü isim ise  Scarlett Johansson. Bu olay sonrası açıklamalarda bulunan ünlü yıldız bu fotoğrafları kocası için çektiğini söylemişti.

19. Kelly Brook

Kelly Brook

Uzmanların en ideal vücuda sahip kadın olarak lanse ettikleri İngiliz manken ve oyuncu Kelly Brook da iCloud kurbanlarından biri.

20. Yvonne Strahovski

Yvonne Strahovski

Chuck ve Dexter dizilerindeki rolleriyle üne kavuşan Yvonne Strahovski'nin fotoğrafları da geçtiğimiz Nisan ayı sitelere düşenlerden. Diğer ünlülerin çıplak fotoğraflardan tek farkı ise mastürbasyon yaptığı fotoğrafların fazlalığıyla dikkat çekiyordu.

21. Emma Watson

Emma Watson

Mart ayında Güzel ve Çirkin filminin vizyona girmesine ramak kala özel fotoğrafları ve videoları 4chan sitesine düşen Emma Watson ise olay sonrası bu durumu doğruladı ve bu görüntülerin kaldırılması için yasal süreç başlattı. 

Hatırlanacağı üzere Emma Watson, 2014'teki ilk hack'leme olayı yaşadığında fotoğrafları sızan kadınlara desteğini vererek özel hayata yapılan bu tacizi kınadığını belirten birçok paylaşımda bulunmuştu.

22. Kate Hudson

Kate Hudson

Geçtiğimiz Nisan ayında ise 37 yaşındaki Kate Hudson'ın özel görüntüleri sitelere düşmeye başladı. Fotoğraflarda yüzü gözükmese de vücut ölçüleri ve bilinen birkaç ayrı sebebiyle fotoğrafların %100 ona ait olduğu düşünülüyor.

23. Rosario Dawson

Rosario Dawson

Nisan ayında fotoğrafları internete sızdırılan diğer bir isim ise Rosario Dawson'dı. Avukatları aracıyla çok hızlı bir şekilde yasal işlem başlatan Dawson'ın bu fotoğrafları neredeyse bütün sitelerden silindi.

24. Sienna Miller

Sienna Miller

İnternete çıplak resimleri düşen en son ünlü ise Sienna Miller. Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre özel fotoğraflarını yüklediği bulut hesapları hack’lenen 35 yaşındaki İngiliz oyuncunun müstehcen fotoğrafları çeşitli internet sitelerinde yayınlandı.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları