Aşk Doktoru'nun tavsiyesine kulak verin; Bu yola baş koymadan şunu bilmeniz gerekiyor. İntikam alacaksanız, öyle eski sevgilinizin arabasının camlarını indirmek, vay efendim tekerlerine şiş sokmakla olmaz. Sigorta şirketlerine gareziniz mi var...

ESKİ SEVGİLİNİZİ GERİ KAZANIN

ESKİ SEVGİLİNİZİ GERİ KAZANIN

Eski sevgilinizi geri kazanırken ki intikam planları tek başına yapılmaz muhakkak yakın bir kız arkadaştan destek almalısınız. Ama bu kız aklı başında biri olsun lütfen. Eğer ki size; eski erkek arkadaşınızın çevresindeki kızlara ’onun ne kadar zampara biri olduğunu anlat’ diye bir akıl veriyorsa o kızdan size hayır gelmez. Hadi o kızlar sizi dinledi çevresindeki 2 kız gitti. Siz buna intikam mı diyorsunuz? Bu şekilde onun size döneceğini mi umuyorsunuz?

Eski sevgiliyi geri döndürme, o kadar sessiz ve tatlı olmalı ki vereceğiniz acı dışarıdan kimse hissetmemeli. Bunu yaparken de zerafatinizi, duruşunuzu ve kalitenizi bozmamalısınız.

​Size vereceğimiz 5 method ile gerçek intikam nasıl alınır, ona bunu göstereceksiniz. Bunları kusursuz uygularsanız eskisinden de güzel günler sizi bekliyor olacak!

1 # MUHTEŞEM GÖRÜNÜN

1 # MUHTEŞEM GÖRÜNÜN

Evet eski günleri düşünerek TV karşısında cipsler, pizzalar ve şekerler yemek size onu geri getireceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Size gelecek sadece 5 kilo ve 20 sivilce olacaktır. Meg Ryan’ın The Women filminde intikam için nasıl da kışkırtıcı bir hatuna dönüştüğünü bir hatırlayın deriz size. En iyi kuaföre gidin en seksi ayakkabılarınızı giyin ve ona eşyalarını vermek için ofisine gidin. Neleri kaçırdığını görmesi açısından güzel olacaktır. 

Bunu hemen yapmanız biraz sırıtabilir. Bunun için 10 gün kadar bekleyin ve öyle gidin. Unutmayın amaç bunu organik hale sokmak! Doğal olmayan, onun için yapılmış gibi görülür ki, bu sizi olduğundan da kötü bir duruma sokabilir.KUR YAPIN!

KUR YAPIN!

Terk edilmiş olmanız, hemen gidip başkasıyla evleneyim de üzülsün anlamı taşımamalı. Geri dönüşü olmayan bir yola girmek onu 1 hafta sizi 1 ömür üzer. Fakat ufak flörtler, kur yapmalar muhakkak O’nu rahatsız edecektir.

Fakat bunu yaparken dikkatli olun, eski sevgilinizin en yakın arkadaşına asılmak onu kıskandırmak bir tarafa sizin ucuz görünmenize sebep olur. Bunun yerine aynı iş yerinde çalıştığı hoş, alımlı bir Ar-Ge müdürüyle yakınlaşmanız eski sevgilinizin egosunu sıfırlarken, deliye dönmesine neden olacaktır. 

TWITTER-FACEBOOK-INSTAGRAM: YOK!

TWITTER-FACEBOOK-INSTAGRAM: YOK!

Eskiden aşk acısı çekilirdi ve bunu sadece siz bilirdiniz.  Fakat sonraları hayatımıza Twitter, Facebook, Instagram girdi ve hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Twitter sizin ince zekanızı ölçen, 140 karakterde o anı nasıl anlatırsın diye ustaca dizayn edilmiş bir sistem. Siz bunu gidip Ali’ye, Veli’ye laf sokacağım diye kullanmaya başlarsanız bu sizi sizlikten çıkarır. Sosyal paylaşım siteleri hesaplaşma yeri değildir.

Sevgilinizden ayrıldıktan sonra yapacağınız tek şey olumlu veya olumsuz hiçbir şey paylaşmamanızdır. Buradaki amaç sizden haber alamaması. Sizden haber alacağı kaynakları keserseniz merak duygusunu ateşlersiniz. Bakın insanlar her duyguyla baş etmeyi öğrenmiştir fakat her seferinde merakına yenilmiştir. Sizin güzel bir havada hüzünlü aşk şarkısı tweetlerinizi okurken uzaklara dalıp üzüleceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Biz size söyleyelim ne olacağını, olduğundan daha fazla keyiflenecektir. Biz size kesinlikle o siteleri kapatın demiyoruz. Çünkü kapatmanız da bir şekilde tepkidir. Tepkisiz kalın. Ayrılığın ilk 3 günü standart şekilde eskiden nasıl tweet atıyorsanız öyle atmaya devam edin belki biraz üzüldüğünüzü hissettirebilirsiniz (aksi halde çok yapay duracaktır). Fakat aradan 10 gün geçtikten sonra periyodik olarak uzaklaşın ve tamamen yok olun. (Bu işlem belki 3 ay belki 6 ay sürecektir ama muhakkak işe yarayacaktır.)

Sizden habersiz kalmak onu çıldırtacaktır. Siz o sırada eski gittiğiniz kafelere gidip ağlıyor olabilirsiniz, bu gayet normal. Anormal olan, bunu karşı tarafın bilmesi.

UMURSAMAZLIK İYİDİR

UMURSAMAZLIK İYİDİR

Bu en etkili yoldur. Fakat uygulaması sırat köprüsünde yürümeye benzer. Umursadığınızı siz bilin biz bilelim ama o bilmesin. Bir partide ya da barda karşılaşırsanız, tüm gecenizi onun dikkatini çekmeye çalışarak duman etmeyin. Normalden yüksek kahkahalar atmanız sizin aşırı mutlu gözükmeniz hem işe yaramayacak hem de garip görünmenize neden olacaktır. Muhabbet etmek zorunda kalırsanız az önce garsondan nasıl gülerek şampanya istediyseniz aynı ses tonu aynı yüz ifadesiyle konuşun ve kısa tutun. Ama bunda en ufak bir ima olduğunu sezmemeli. Tek başınıza gelmişseniz mekana ara ara cep telefonunuzu çıkarıp ara ara gülümseyin ve saatinize bakın. Sanki biriyle geceyi başka yerde devam ettireceksiniz. Bu şekilde davranmanız onun kendisini değersiz hissetmesine neden olacaktır. Yani amacınıza ulaşacaksınız.

EN KUSURSUZ İNTIKAM YÖNTEMİ: UNUTUN!

EN KUSURSUZ İNTIKAM YÖNTEMİ: UNUTUN!

Değer verip emek harcadığınız birinin hayatınızdan çıkması zordur. Herkes gibi sizin de canınız çok acıyor biliyoruz ama inanın bu acıyı dünyada herkes bir dönem çekmiştir ya da çekecektir. Fakat sürekli onu düşünmek size onu geri getirmeyecek. Garantisi olmayan yarınlarınıza yazık edecek hepsi bu. Film izleyin, ailenizle zaman geçirin en önemlisi bir hobi bulun. Bu dünyaya tek geldik, tek gideceğiz. Benden daha iyisini mi bulacak diye de düşünmeyin, bulabilir veya bulamaz o onun sorunu olsun. Miranda Kerr’i bile bulsa sizi bir daha asla bulamayacak.

Gerçekten unutursanız, yukarıdaki maddeleri kendiliğinden organik olarak zaten siz yapacaksınız.

Arjantinli ünlü yazar Jorge Luis Borges der ki;

Arjantinli ünlü yazar Jorge Luis Borges der ki;

Arjantinli ünlü yazar Jorge Luis Borges’in dediği gibi; "Unutmak en güzel intikamdır."

Aşk Doktoru'ndan aldığınız tavsiye / öneriler işe yaradı mı?

Aşk Doktoru'ndan aldığınız tavsiye / öneriler işe yaradı mı?Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları