Erkeklere en çok sevdikleri şeyler sorulduğunda alınan cevaplardan esinlenerek sevgilinizi baştan çıkarın!

ERKEKLERİN KARŞI KOYAMADIĞI 5 ŞEY

Cevapları okurken göreceksiniz ki erkekleri mutlu eden her şeyi yapıyoruz aslında. Sevgilinizi daha mutlu etmek elinizde. Hoşlandığı hareketlerin dozunu arttırın. Göreceksiniz ki sevgilinizin gözüne bir iyilik meleği gibi görüneceksiniz. Erkeklerin en çok nelerden hoşlandığını öğrenmenin zamanı geldi!

#1 Ufak Sürprizler

#1 Ufak Sürprizler

“Sevgilim hamileyim” demek de bir sürpriz fakat bahsettiğimiz ufak sürprizler bu türden değil. “Sevgilim sana yeni şort aldım” veya “Bu akşam için çocuklara bakıcı buldum” derseniz, sevgilinizin yüzünün aydınlandığını göreceksiniz. Bir şey satın almak veya dışarı çıkmaktan daha çok, olayın beklenmedik olması erkeğinizi mutlu eder.#2 Beklenmedik Dokunuşlar

İtiraflarına göre bu erkeklerin en çok hoşuna giden olaylardan biri. Düşünün eşiniz veya sevgiliniz sabah duşunu almış ve banyodan çıkıyor. O anda ensesine kondurduğunuz sıcak bir öpücükten daha hoş bir şey olabilir mi?

#3 Ego Okşayıcı Hareketler

Erkek sizi koruyan bir güç olmak, evinin direği olduğunu hissetmek ister. Ev halkı için herhangi bir zafer kazandığında ödüllendirilmek ister. Her erkeğin en büyük arzusu gözlerinizde bir kahraman olmaktır.

#4 Kışkırtıcı Giyinmeniz (Sadece Yatakta Değil)

Erkeğiniz, doğal olarak sizi dünyanın en güzel, en kışkırtıcı kadını olarak görür ve işte o yüzden teninizi az da olsa görmek ister.

#5 Gülüşünüz

Erkekleri saçlarını kaybetmek kadar üzen bir tek durum varsa o da espri yeteneklerini kaybetmek. Erkeğinizi gerçekten mutlu etmek istiyorsanız, onu Cem Yılmaz kadar komik olduğunu hissettirin.

Sevgilinizin hangi hareketleri hoşunuza gidiyor?

Sevgilinizin hangi hareketleri hoşunuza gidiyor?Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları