Seksin kutsal kitabı olarak bilinen Kamasutra'yı henüz denemeye cesaret edemiyorsanız, en kolay kamasutra pozisyonları ile başlayıp seks hayatınızı renklendirin.

1. En kolay kamasutra seks pozisyonları

En kolay kamasutra seks pozisyonları En kolay kamasutra seks pozisyonları

Seksin kutsal kitabı olarak bilinen Kamasutra'yı henüz denemeye cesaret edemiyorsanız, kolay pozisyonlarla başlayıp seks hayatınızı renklendirin.

2. En kolay kamasutra seks pozisyonları

En kolay kamasutra seks pozisyonları En kolay kamasutra seks pozisyonları

Hindistan'da Sanskritçe yazılmış olan Kamasutra, seksin kutsal kitabı olarak adlandırılıyor. Çiftler arasındaki dengeyi ve yaşamı sevdirmeyi amaçlayan Kamasutra öğretisi, aynı zamanda bir yaşam biçimi. Henüz bu öğretiye giriş yapmaya hazır değilseniz bile, seks hayatınızı canlandırmak için yararlanabilirsiniz.3. En kolay Kamasutra pozisyonlarını öğrenmek için okumaya devam edin...

En kolay Kamasutra pozisyonlarını öğrenmek için okumaya devam edin... En kolay kamasutra seks pozisyonları

Ayrıca 100 Kamasutra pozisyonunu da öğrenmek isterseniz bu haberimizi de okuyabilirsiniz: 100 Kamasutra Seks Pozisyonu

4. Erotik V - Kamasutra Seks Pozisyonu

Erotik V - Kamasutra Seks Pozisyonu Erotik V - Kamasutra Seks Pozisyonu

Bu pozisyonda kadın ayakları sallanacak şekilde masanın üzerine uzanır, partneri de bacaklarının arasına geçer. Kadın bacaklarını kaldırıp erkeğin omuzlarına yerleştirir ve bu şekilde birleşme sağlanır. Bu pozisyon maksimum penetrasyonla sağladığından her iki tarafın da maksimum zevk almasını sağlar.

5. Atlıkarınca - Kamasutra Seks Pozisyonu

Atlıkarınca - Kamasutra Seks Pozisyonu Atlıkarınca - Kamasutra Seks Pozisyonu

Bu pozisyonda erkek yerde bacaklarını altına alacak şekilde oturur ve ellerini arkasına koyarak destek alır. Kadın, erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve erkeğin başını kollarının arasına alır. Bu pozisyonda hızı ve derinliği kadın belirler. Erkek zorlanırsa sırtını bir duvara da yaslayabilir.

6. Aşk üçgeni - Kamasutra Seks Pozisyonu

Aşk üçgeni - Kamasutra Seks Pozisyonu Aşk üçgeni - Kamasutra Seks Pozisyonu

İlk bakışta misyoner pozisyonunu hatırlatan bu pozisyon erkekler için son derece tatmin edici. Misyoner pozisyonundan farkı, yatağa uzanan kadının ayaklarından destek alarak kalçasını kaldırması. Aşk üçgeni, aslında tüm hareketi kadının yapmasına dayanıyor.

7. Kenetlenme - Kamasutra Seks Pozisyonu

Kenetlenme - Kamasutra Seks Pozisyonu Kenetlenme - Kamasutra Seks Pozisyonu

Erkeğin fiziksel gücünü kullanmasına bağlı olan bu pozisyonda erkek, ayakta durur ve kadını kucağına alır. Kadın ayaklarını erkeğin beline dolar. Erkek kadını kalçasından ve sırtından destekleyerek, kadının hareket etmesine yardımcı olur. Her iki taraf için de tatmin edici olan bu pozisyonda eşler yüz yüze olduğu için romantizm de yaşanabilir.

8. Kayık - Kamasutra Seks Pozisyonu

Kayık - Kamasutra Seks Pozisyonu Kayık - Kamasutra Seks Pozisyonu

Bu pozisyon için öncelikle erkek geriye doğru yaslanır böylece kadın üste rahatça geçebilir. Daha sonra erkek oturur pozisyona geçer ve dizlerini kaldırır. Böylece çift yüz yüze gelmiş olur ve erkeğin dizleri kadının vücudunun dışında kalır. Bu şekilde birleşme gerçekleşir. Kayık, Kamasutra'nın en kolay pozisyonlarından biridir.

9. Ters kovboy - Kamasutra Seks Pozisyonu

Ters kovboy - Kamasutra Seks Pozisyonu Ters kovboy - Kamasutra Seks Pozisyonu

Bu pozisyonda erkek sırtüstü yatar ve kadın ters bir şekilde erkeğin üzerine oturur. Ellerini destek almak için erkeğin bacaklarına koyar ve aldığı destekle yukarı aşağı hareket eder. Kontrolün tamamen kadında olduğu bu pozisyonu özellikle erkekler çok tercih ediyor.

10. Oturma - Kamasutra Seks Pozisyonu

Oturma - Kamasutra Seks Pozisyonu Oturma - Kamasutra Seks Pozisyonu

Erkeğin bir sandalyeye oturması gereken bu pozisyonda, kadın sırtı erkeğe dönük bir şekilde erkeğin kucağına oturur. Bacaklarıyla kendini iterek yukarı aşağı hareket eder. Kontrolün daha çok kadında olduğu bu pozisyonda, erkek ellerini kullanarak kadının klitoral olarak uyarılmasını da sağlayabilir.

11. Seksin kutsal kitabı ' Kamasutra ' ilgili diğer yazılarımız

Seksin kutsal kitabı ' Kamasutra ' ilgili diğer yazılarımız Seksin kutsal kitabı ' Kamasutra ' ilgili diğer yazılarımız

Hindistan'da Sanskritçe yazılmış olan Kamasutra, seksin kutsal kitabı olarak adlandırılıyor. Çiftler arasındaki dengeyi ve yaşamı sevdirmeyi amaçlayan Kamasutra öğretisi, aynı zamanda bir yaşam biçimi. Henüz bu öğretiye giriş yapmaya hazır değilseniz bile, seks hayatınızı canlandırmak için yararlanabilirsiniz.

Ayrıca 100 Kamasutra pozisyonunu da öğrenmek isterseniz bu haberimizi de okuyabilirsiniz: Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları