Günün güzeli fotoğraf galerisinde bugün ki konuğumuz Türkiye'nin sayili top modellerinden biri olan ve uzun yıllar mankenlik yaptıktan sonra şarkıcılığa geçiş yapan Aysu Baçeoğlu. İşte Çılgın kız Aysu Baceoğlu'nun çok özel fotoğrafları

1. Aysu Baceoğlu

Aysu Baceoğlu

1979 yilinda Istanbul'da dogdu. Boga burcu. Özel Ortadogu koleji ve Erenköy kiz lisesi bitirdi.

2. 1979 yilinda Istanbul'da dogdu. Boga burcu. Özel Ortadogu koleji ve Erenköy kiz lisesi bitirdi.

 1979 yilinda Istanbul'da dogdu. Boga burcu. Özel Ortadogu koleji ve Erenköy kiz lisesi bitirdi.3. Türkiye'nin sayili Top Modellerinden biri olan Aysu Baceoglu...

Türkiye'nin sayili Top Modellerinden biri olan Aysu Baceoglu...

Aslen Arnavut, asilli bir ailenin, ilk çocugu olan Aysu Baceoglu, 2001 yilinda Vizyon Ajans Atilla Kalpakaslan ile basladigi mankenlik meslegine Basak Gürsoy'la devam etti. Mankenlik yaptigi yillarda Türkiye'nin sayili Top Modellerinden biri olan Aysu Baceoglu; Türkiye'nin disinda Yurtdisinda bir çok ülkede de Top modellik yapti. 

Mankenlik yaptigi yillarda sesinin güzelliginin ailesinin ve arkadaslarinin israri ile farkina varan sanatçi; İlyas Tetik ve Erdem Siyavusgilden aldigi san ve repertuar derslerinden sonra; 2006 yilinda müzik piyasasina "Sen sagliga zararlisin" adli fantezi tarzi ilk albümünü çikardi. 

Albümü çiktigi andan itibaren oldukça ses getirdi. Ancak mükemmeliyetçi bir yapiya sahip oldugundan, kendisini müzik konusunda yeterli bulmadigi için, ilk albümünden sonra daha yogun san ve repertuar dersleri aldi. 

Aysu Baceoglu; 5 yillik bir aradan sonra bir yil süren studyo çalismasi neticesinde "Öpücük" adini verdigi pop tarzindaki ikinci albümünü Nisan 2012'de sevenleri ile buluşturdu.

7. Çıplak fotoğrafları yayınlandı !

Çıplak fotoğrafları yayınlandı ! sacitaslan.com

Manken Aysu Baceoğlu'nun cep telefonunda unuttuğu görüntüleri internette...

Cep telefonunda unuttuğu(!) görüntüleri internete düşünce üzüntüden yataklara düşen Manken Aysu Baceoğlu'na hatırlatma! Üzülme Aysu o poz bunlardan daha az sanatsal değil!

Baceoğlu'nun cep telfonuyla çekerek unutup(!) telefon tamircisine yolladığı cep telefonundan internete sızan fotoğraflarından dolayı resmin kaldırılması aksi takdirde yasal işlemlere başlayacağını belirtmiş.

sacitaslan.com

Anladık ki; Aysu Baceoğlu o fotoğraftan dolayı üzüntüden yataklara düşmüş ve hemen avukatı aracılığıyla ve mail yolu ile tekzip göndermiş.

Dünyanın nereseinde yaşarsanız yaşayın ünlü bir insanla ilgili her türlü olay ve görüntü haberdir. Onları takip eden, izleyen, ürünlerini alan ve Onlara büyük paralar kazandırarak süper lüks içinde yaşamalarını sağlayan halkın onlar hakkındaki herşeyi bilmeyede hakkı vardır. Bu hakkı hizmet olarak halka haber kuruluşları sunar.

Sacitaslan.com

Ünlü bir insan hakkında olumlu ya da olumsuz her bilgi ve görüntü haberdir. Sacitaslan.com da habercilik yapma hakkını kullanmıştır.

Şimdi Aysu Baceoğlu'nun da bir haber okuyucusu olduğunu bildiğimiz için onunda haber alma hakkını kullanmasını sağlıyoruz.

Aysu Baceoğlu, sacitaslan.com da yayınlanan üstsüz fotoğrafına kızmış, bu özel hayata saldırıymış!

O zaman bu fotoğraflarda Türk Aile yapısının kurallarına saldırı değilmidir. Bu Fotoğraflar zorla mı çekilmiştir?

10. Aysu Baceoğlu: Suşi yemeyen erkekle aşk yaşayamam

Aysu Baceoğlu: Suşi yemeyen erkekle aşk yaşayamamBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları