Hollywood aktörlerinin ve ünlülerinin yüzlerini kıyaslayan Londra’daki Kozmetik ve Plastik Cerrahi Merkezi Başkanı Dr. Julian De Silva’nın çalışmasına göre dünyanın en yakışıklı 10 erkeği listesinde şu isimler yer aldı.

Dünyanın en yakışıklı 10 erkeği

Hollywood aktörlerinin ve ünlülerinin yüzlerini kıyaslayan Londra’daki Kozmetik ve Plastik Cerrahi Merkezi Başkanı Dr. Julian De Silva, en ideal yüz hatlarına sahip kişinin 56 yaşındaki ABD’li yönetmen ve aktör George Clooney olduğunu açıkladı.

Plastik cerrahların en iyi yüz haritalama tekniklerini kullanarak yaptıkları detaylı incelemede ünlü isimlerin gözleri, kaşları, burnu, dudakları, çene ve yüz şekli mercek altına alındı.

Dr. Julian De Silva’nın çalışmasına göre dünyanın en yakışıklı 10 erkeği listesinde şu isimler yer aldı.

#1 George Clooney 91.86%

#1 George Clooney 91.86%

George Timothy Clooney ABD'li yönetmen, yapımcı, senarist ve aktör. 3 yıl Kuzey Kentucky Üniversitesi'nde öğrenim gördükten sonra kuzeni Miguel Ferrer aracılığıyla aktörlüğe ilk adımını attı.#2 Bradley Cooper 91.80%

#2 Bradley Cooper 91.80%

Bradley Cooper, ABD'li tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. Alias dizisindeki rolü tanınmasını sağladı.

#3 Brad Pitt 90.51%

#3 Brad Pitt 90.51%

William Bradley Pitt ABD'li oyuncu ve film yapımcısı. Missouri Üniversitesi'nin gazetecilik bölümünden mezun olmasına kısa süre kala, uzun süredir aklında olan aktörlük kariyerini başlatmak için ailesine Pasadena'daki bir Güzel Sanatlar Akademisi’ne ..

#4 Harry Styles 89.63%

#4 Harry Styles 89.63% mirror.co.uk

Harry Edward Styles, İngiliz şarkıcı ve İngiliz-İrlandalı erkek müzik grubu One Direction üyesidir.

#5 David Beckham 88.96%

#5 David Beckham 88.96% GQ.com

David Robert Joseph Beckham, İngiliz eski futbolcudur. Futbol kariyerinde en son Paris Saint-Germain'de forma giymiştir. 

#6 Will Smith 88.88%

#6 Will Smith 88.88%

Willard Christopher "Will" Smith, Jr. Amerikan sinema oyuncusu, yapımcı ve rap müzisyeni. Biri kız, ikisi erkek olmak üzere üç çocuğu vardır. Will'in son sekiz filmi gişelerden 100 milyon dolar ve üstü gelir getirmiştir.

#7 Idris Elba 87.93%

#7 Idris Elba 87.93%

Idrissa Akuna "Idris" Elba Britanyalı oyuncu, yapımcı, şarkıcı, rapçi ve DJ. En bilinen rolleri The Wire dizisindeki iş adamı Russell "Stringer" Bell ve Luther dizisindeki John Luther rolleridir. Luther rolüyle Altın Küre ödülü almıştır.

#8 Ryan Gosling 87.48%

#8 Ryan Gosling 87.48%

Ryan Thomas Gosling, Akademi ödülüne aday gösterilmiş Kanadalı oyuncu. The Notebook, Half Nelson ve Cinayet Gecesi filmlerindeki rolleri ile bilinir.

#9 Zayn Malik 86.5%

#9 Zayn Malik 86.5%

Zain Javadd Malik veya bilinen adıyla Zayn Malik, Pakistan asıllı İngiliz şarkıcı ve söz yazarı. One Direction adlı müzik grubunun eski üyesidir. Şuan yoluna tek başına devam etme kararı almıştır ve ilk solo şarkısı Pillowtalk'ı yayınlamıştır.

#10 Jamie Fox 85.46%

#10 Jamie Fox 85.46%

Eric Marlon Bishop, Jamie Foxx olarak tanınan Amerikalı erkek sinema sanatçısı. Kariyerine komedyen olarak başlayan ve yaptığı R&B albümleriyle başarılı bir müzisyen olduğunu da ispatlayan Foxx un sinemadaki en büyük başarısı ise ünlü müzisyen Ray ...

Magazinsondakika.com'un başlattığı "Dünyanın En Güzel Erkeği" oylamasına katılın. Kullanıcı oylarıyla belirlenecek dünyanın en güzel erkeği arasında Türkiye'den de bir isim var!

Dünyanın en arzulanan erkeği ' Rohit Khandelwal '

Dünyanın en arzulanan erkeği ' Rohit Khandelwal ' ntv.com.tr

İngltere'nin Southport kentinde önceki gün gerçekleşen yarışmada "dünyanın en arzulanan erkeği" unvanıyla birinci olan Hindistanlı model ve oyuncu Rohit Khandelwal böylece dünyanın en yakışıklığı unvanını kazanan ilk asyalı olmayı da başardı.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları