Yıllardır bekarlığın sultanlık olup olmadığı tartışılır. Bugün bu tartışmaya son noktayı koyuyoruz. Bekarlık sultanlık mıdır? kadın olmak mı? Erkek olmak mı? Bekârlık mı? Evlilik mi?

Bekarlık sultanlık mıdır?

Bekarlık sultanlık mıdır?

Bekarlık Sultanlık Mıdır? Sefillik Midir?

Bekarlık Sultanlık Mıdır? Sefillik Midir?

Bekarlığın “iyi bir şey mi yoksa  kötü bir şey mi?” olduğu kişiden kişiye göre değişen, göreceli bir kavramdır. Kimisine göre bekarlık sultanlık iken, kimisine göre bekarlık sefalet olabiliyor. Özgürlüğüne düşkün, kimseyi hayatına tamamen dahil etmek istemeyen biri için bekarlık tabi ki sultanlıktır. Aile kurmayı çok isteyen, evcimen biri için ise bekarlık çekilmez bir çile gibidir.

Bekarlık Sultanlıktır! Ama Kime Göre

Özgürlüğüne düşkün, yaşamayı seven, kimseye bağlı kalmak istemeyen, kafasına göre yaşayan, sırtında bir çantayla dünyayı gezen, eğlenceyi çok seven, ev hayatını benimseyemeyen, hayatını kendine adayan ve kimseye bağlı olmayı kabul edemeyen bir kişiyseniz, mümkünse bekar kalın ve kimsenin başını yakmayın.  Özgür ruhunuza gem vuramıyorsanız bekar kalın ki, yakacaksanız da kendi başınızı yakın. 

Aile hayatını çok seven, ailesine bağlı, naif bir kişiliğe sahip, evcil, saygılı, kibar, ailevi değerlere önem veren biriyseniz siz mümkünse hemen evlenin.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları