Marmaris'i tatil için tercih edenler arasında bu yıl Cansu Dere ve Ece Sükan da yerlerini aldılar. Haziran ayında Endenozya'nın Bali adasına giden ikili, fit vücutlarıyla gençlere taş çıkardı

Cansu Dere ve Ece Sükan Marmaris'te fizikleriyle büyüledi!

Cansu Dere ve Ece Sükan Marmaris'te fizikleriyle büyüledi!

Yılların eskitemediği dostlar  Cansu Dere ve  Ece Sükan, Endonezya'dan döndükten sonra tatil rotalarını  Marmaris'e çevirdi.  Marmaris'te gözlerden uzak butik otelde tatil yaparken objektiflere takılan  Cansu Dere ve  Ece Sükan, gençlere taş çıkardı.

GÜNEŞİN TADINI ÇIKARTTILAR

GÜNEŞİN TADINI ÇIKARTTILAR

İki eski manken, gün boyu güneşin tadını çıkartırken, sıcaktan bunalıp duş alan Dere, şezlonga uzanıp güneşlenmeyi tercih etti.  Ece Sükan ise kiraladıkları locada dinlendi.İKİLİ FİZİKLERİYLE BÜTÜN BAKIŞLARI ÜZERLERİNE ÇEKTİ

İKİLİ FİZİKLERİYLE BÜTÜN BAKIŞLARI ÜZERLERİNE ÇEKTİ

Bir dönem defileden defileye koşturan ve bu yıl yoğun tempoda çalışan iki manken podyumda fırtına gibi esen eski mankenler, fit vücutlarıyla büyüledi.

FOTOĞRAF VERMEMEYE DİKKAT ETTİLER

FOTOĞRAF VERMEMEYE DİKKAT ETTİLER

Son olarak 'Anne' dizisinde rol alan Dere, yorgunluk atarken, bol bol kitap okudu. Sık sık etrafı dikkatli bir şekilde kontrol eden ve paparazzi olup olmadığına bakan oyuncu, doğayla iç içe olmanın mutluluğunu yaşadı.

SÜKAN AYRILDI MI? SORUSU AKILLARA GELDİ

SÜKAN AYRILDI MI? SORUSU AKILLARA GELDİ

Sükan'ın ise barıştığı eşi Ümit Benan'la tatile çıkmaması 'Yine mi ayrıldılar?" sorusunu akıllara getirdi.

Güzel mankenler gün boyu tatilin tadını doyasıya yaşadılar.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları